"Gliniarze" odcinek 331. Ewelina zdradza Krystiana? Co zrobi mężczyzna? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 331. odcinek serialu "Gliniarze". Ewelina zdradza Krystiana? Co zrobi policjant? Sprawdźcie, co wydarzy się w 331. odcinku serialu "Gliniarze"!

Multimedia

"Gliniarze" - odcinek 331 we wtorek 30.04.2019 o godz. 17:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Serial "Gliniarze" opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic.

Nowa para detektywów! Jak sobie poradzą z pierwszą sprawą?Zobacz więcej

W 331. odcinku serialu "Gliniarze" mężczyzna zostaje zaatakowany tuż po wyjściu z ekskluzywnego SPA - ktoś wstrzykuje mu substancję zwiotczającą mięśnie, co doprowadza do jego śmierci. Okazuje się, że denat był menedżerem SPA. W toku śledztwa detektywi zaczynają podejrzewać, że pracownicy placówki skrywają jakąś tajemnicę…

Tymczasem Ewelina (Ewelina Strycharczuk) dziwnie się zachowuje - jest poddenerwowana, nie zdradza Krystianowi (Tomasz Skrzypniak), dokąd wychodzi wieczorami. Krystian obawia się, że dziewczyna ukrywa przed nim zdradę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×