"Gliniarze" odcinek 336. Nowa para detektywów - Agnieszka Walczak i Adam Bogusz! [CO SIĘ WYDARZY?]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. Od 10 maja w teren ruszą aż trzy zespoły śledczych, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Natalia Nowak i Kuba Roguz, Olgierd Mazur i Krystian Górski oraz nowa para śledczych - Agnieszka Walczak i Adam Bogusz.

Multimedia

"Gliniarze" - odcinek 336 w piątek 10.05.2019 o godz. 17:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W 336. odcinku "Gliniarzy" poznamy nową parę detektywów. Jaką sprawę będą musieli rozwiązać? Podczas napadu na aptekę skradzione zostają leki psychotropowe, właściciel apteki trafia do szpitala. Naczelnik wydziału kryminalnego nadkomisarz Monika Kruczkowska (Magdalena Woźniak)przydziela sprawę nowym aspirantom sztabowym Agnieszce Walczak (Joanna Mądry) i Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz).

Ratowanie zakładników i brutalny gwałt! Co w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Przy wsparciu Natalii (Ewelina Ruckgaber) i Kuby (Piotr Mróz) detektywi typują pierwszych podejrzanych, jednak śledztwo sięga głębiej, niż wszyscy przypuszczali. Pierwsze wspólne dochodzenie to również próba charakterów. Agnieszka i Adam będą musieli zbudować wzajemną nić porozumienia mimo różnych dotychczasowych metod pracy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lalka (gość)

    Uwielbiam ich oglądać ale w starej wersji. Ci nowi mi nie pasują. A babeczke widziałam wczoraj w serialu ślad jak porwanie jej dziecko. Tam może grać jednak nasi to nasi. Bez obrazy proszę.

    24.05.2019 17:54
  • Wiktoria (gość)

    Uwielbiam gliniarzy

    14.05.2019 22:10
  • Ka (gość)

    Fajni są.

    11.05.2019 13:06
  • glina (gość)

    fajnie! coś się dzieje! no i kolejna babka to też fajnie. czekam

    03.05.2019 14:06
  • xxx (gość)

    niepotrzebna para nowych aktorów

    01.05.2019 20:20
  • aniania (gość)

    Dokładnie w Randce był mega i szkoda że nie ma tego w tv. W tym kryminalnym na jedynce też był mega a teraz w mojim ulubionym serialu! Mega!

    29.04.2019 21:16
  • EK (gość)

    W pierwszej randce był najlepszy i dla niego to oglądałam. Widziałam go też w Przyjaciółkach ale jako policjanta to nie widziałam. Jest przystojny i raczej zdolny

    28.04.2019 09:08
  • MagSia (gość)

    Po pierwsze nie w Kryminalnych a w Komisariacie a po drugie to on powodował, że chciałam to oglądać i był to fajny serial. Oburzony zjedz snickersa i weź coś na ból d..y ;) Ja czekam bo Alex jest super

    26.04.2019 21:01
  • Oburzony. (gość)

    No nie wierzę, widać po gościu, że jego facjata do serialu nie pasuje, już prędzej do dennych seriali typu Dlaczego ja lub ukryta prawda czy trudne sprawy. .... Po co kombinować z dodatkowymi aktorami? Widziałem jak w dennym serialu Kryminalni się popisywał aktorek i szczerze był totalnie drętwy i robił popisówe..... Masakra!

    21.04.2019 00:49
  • Karna (gość)

    W komisariacie był świetny a to już nie będzie tego serialu jeśli on jest w gliniarzach?

    20.04.2019 20:35
  • mel (gość)

    super! nie mogę się doczekać!!!!!

    20.04.2019 13:04
  • ekler (gość)

    czy to mój ulubiony pan z Pierwszej Randki i Komisariatu???? news roku! w moim ulubionym serialu! będę oglądać