"Gliniarze" odcinek 500. Przemysław Saleta w jubileuszowym odcinku! Kogo zagra? Co przygotowali twórcy?

Polsat wyemituje 500. odcinek serialu "Gliniarze"! Policjanci z CBP będą musieli rozwiązać najtrudniejszą sprawę w ich karierze, a na ich drodze stanie... Przemysław Saleta! Sprawdźcie, co się wydarzy!

Multimedia

"Gliniarze" odcinek 500. już 21.10 o godz. 17:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Serial "Gliniarze" zadebiutował na antenie Polsatu w 2016 roku i szybko zdobył spore grono fanów, którzy są mu wierni do dziś. Czas szybko leci i już wkrótce będziemy mogli zobaczyć jubileuszowy 500. odcinek tej kryminalnej produkcji.

Polsat nakręci nowy serial komediowy! W obsadzie Kuszewski, Kasprzykowski, Rogacewicz i TłokińskiZobacz więcej

Będzie to epizod obfitujący w emocje od pierwszej do ostatniej minuty, a detektywi z Centralnego Biura Policji zmierzą się z najtrudniejszą sprawą w ich życiu, w której stawką będzie życie kogoś bardzo im bliskiego. Naczelnik Zarębski (Dariusz Dłużewski) zostanie bowiem porwany przez mafię!

Za porwaniem będzie stała organizacja kierowana przez Artura Króla (w tej roli Przemysław Saleta, gość specjalny odcinka). Sprawa będzie na tyle skomplikowana, że do jej rozwiązania zostaną oddelegowane aż dwa zespoły. Aby ustalić lokalizację naczelnika, policjanci będą musieli przeniknąć do organizacji Króla.

Czy detektywi zdążą uratować naczelnika? I jakie tajemnice odkryją, gdy będą pracować pod przykrywką? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w jubileuszowym odcinku serialu "Gliniarze"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×