"Gliniarze" odcinek 723. Relacja Olgierda i Dominiki kwitnie. Detektyw jednak nie może się pogodzić z plotkami krążącymi po komendzie [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Gliniarze" odcinek 723. - streszczenie. Kierowca przypadkiem napotyka pobitą kobietę. Twierdzi ona, że zaatakował ją myśliwy, prawda jednak kieruje detektywów do podejrzanego klubu go-go. Relacja Olgierda i Dominiki kwitnie.

Multimedia

"Gliniarze" odcinek 723. w poniedziałek 26.09.2022 o godzinie 17:00 w telewizji Polsat!

Kierowca natyka się na ciężko pobitą kobietę. Poszkodowana twierdzi, że uciekała przed myśliwym, który na nią polował. Detektywi badają trop, który prowadzi do podejrzanego klubu go-go. Szybko okazuje się, że znaleziona kobieta nie jest jedyną ofiarą. Tymczasem przyjaźń Olgierda i Dominiki kwitnie. Olgierda irytują krążące po komendzie plotki.

Marzena Kipiel-Sztuka żałuje, że była tak wylewna. "Co przepłakałam, to moje. Było mi przykro"Zobacz więcej

"Gliniarze" o czym jest serial?

Zobacz galerię

"Gliniarze" to niezwykle lubiany polski serial paradokumentalny o tematyce kryminalnej, emitowany od 29 sierpnia 2016 na antenie Polsatu. Opowiada o grupie detektywów, którzy za pomocą najnowszej technologii i własnych instynktów rozwiązują nawet najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne. Oprócz pracy, często muszą zmagać się z problemami w życiu prywatnym i mocno buzującymi emocjami.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×