"Gliniarze" odcinki 301-305. Okaleczona prostytutka, nauczyciel zakatowany na śmierć w szkole i porwanie rodziny z małym dzieckiem. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu "Gliniarze".

Multimedia

"Gliniarze" od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W 301. odcinku „Gliniarzy” pracownicy administracji odnajdują półnagą kobietę w kontenerze na śmieci. Okazuje się, że została ciężko pobita. Kobieta jest pracownicą ośrodka pomocy społecznej i pomaga rodzinom patologicznym. Podejrzanymi staje się znany policji pijak, który maltretuje swoją żonę i dzieci. Prawdziwym sprawcą okaże się jednak ktoś zupełnie inny… Tymczasem ojciec Krystiana wpada na pomysł na biznes - postanawia otworzyć foodtrucka. Potrzebuje jednak pieniędzy na rozruch. Jednak Krystian(Tomasz Skrzypniak) odmawia mu pożyczki.

W kolejnym odcinku serialu młoda prezeska fundacji zostaje śmiertelnie ugodzona ostrym narzędziem. Policjanci ustalają, że taśmy z monitoringu z miejsca zbrodni zostały usunięte na zlecenie męża ofiary. Mężczyzna jednak ma alibi i odmawia składania wyjaśnień. Wkrótce jednak policjanci odkrywają tajemnicę męża zabitej kobiety. Ktoś włamuje się do mieszkania Kuby (Piotr Mróz) i zostawia mu pogróżki. Policjant podejrzewa, że za wszystkim stoi jeden z bandziorów, którego Kuba wsadził do więzienia. Prawda okazuje się dla Kuby bardzo bolesna…

Ormiański seryjny gwałciciel grasuje w Warszawie! Co wydarzy się w 300. odcinku?Zobacz więcej

W 303. odcinku serialu policjanci dostają tajemniczą przesyłkę, a w niej telefon z niepokojącymi filmami. Wygląda na to, że porwana została trzyosobowa rodzina z malutkim dzieckiem. Porywacz daje detektywom czterdzieści osiem godzin na rozwiązanie zagadki i uratowanie życia porwanych. Gdy Krystian (Tomasz Skrzypniak) i Olgierd (Arkadiusz Krygier) otrzymują wezwanie do jednego z mieszkań w warszawskiej kamienicy przekonują się, że mają do czynienia z czymś dużo poważniejszym niż tylko chorym żartem. Czy detektywom uda się uratować uprowadzoną rodzinę? Czy dowiedzą się, co kieruje porywaczem?

W następnym odcinku „Gliniarzy” w jednej ze szkół średnich dochodzi do brutalnej napaści na nauczyciela – mężczyzna zostaje skatowany na śmierć w szkolnej toalecie. Kuba (Piotr Mróz) i Natalia (Ewelina Ruckgaber) prowadzą śledztwo i ustalają, że nauczyciel miał wielu wrogów, a jego relacje z kolegami i koleżankami z pracy były bardzo napięte. Tymczasem przyjaciółka Natalii, Edyta wpada w oko Michałowi Rafalskiemu. Oboje dobrze się dogadują i zbliżają się do siebie coraz bardziej. Nie umyka to uwadze Natalii, która nie jest zadowolona z takiego rozwoju wypadków.

Zgwałcona kelnerka i porachunki mafijne. Co wydarzy się w 6. sezonie? Zobacz więcej

W 305. odcinku „Gliniarzy” prostytutka zostaje brutalnie okaleczona. Podejrzany jest groźny gangster, poszukiwany przez Interpol. Olgierd (Arkadiusz Krygier) trafia do jego szemranego lokalu. Czy uda mu się potwierdzić winę przestępcy, a może za napaścią stoi ktoś zupełnie inny? Ze względu na międzynarodowy charakter sprawy do śledztwa dołącza Łucja Wilk z Interpolu. Dawna znajoma składa Olgierdowi zaskakującą propozycję…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×