"Gliniarze" odcinki 339-341. Modelka erotyczna pobita! Co się stało? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Funkcjonariuszy wesprze jeszcze jedna para detektywów - Agnieszka Walczak i Adam Bogusz. Zdradzamy, co wydarzy się w tym tygodniu w serialu.

Multimedia

"Gliniarze" od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W 339. odcinku „Gliniarzy” zostaje otruty prezenter radiowy. Detektywi podejrzewają, że próba zabójstwa mogła mieć związek ze zwolnieniem jednej z pracownic radia. W trakcie śledztwa okazuje się, że mężczyzna miał wielu wrogów oraz ciągnęły się za nim brudne sprawy z przeszłości. Komu zależało na śmierci radiowca? Darek (Michał Głowacki) dostaje na telefon podejrzaną wiadomość. Jest przekonany, że stoją za tym hakerzy. Czy zagrożony jest cały system teleinformatyczny policji? W odnalezieniu nadawcy wiadomości Darkowi pomaga Lena (Wiktoria Kulaszewska-Grabowska).

Do ekipy dołączyła nowa para detektywów! Kim są?Zobacz więcej

W następnym odcinku serialu główna aktorka w spektaklu traci wzrok podczas próby, kilka dni przed wielką premierą. Detektywi odkrywają, że przyczyną nieszczęścia, które spotkało gwiazdę przedstawienia, jest otrucie. Okazuje się, że ktoś już wcześniej starał się uprzykrzyć jej życie. Komu zależało na wyeliminowaniu aktorki – konkurencji, zazdrosnym współpracownikom, czy może niestabilnej psychicznie matce? Olgierd (Arkadiusz Krygier) i Krystian (Tomasz Skrzypniak) zauważają, że niewiele wiedzą o swojej nowej koleżance, Agnieszce Walczak (Joanna Mądry). Przejście z terroru kryminalnego do dochodzeniówki wydaje im się dosyć ekscentrycznym posunięciem. Czy detektywi zdołają odkryć tajemnicę Agnieszki?

Ewelina zdradza Krystiana? Co zrobi policjant?Zobacz więcej

W 341. odcinku „Gliniarzy” na imprezie zorganizowanej przez wydawcę magazynu erotycznego jedna z modelek zostaje dotkliwie pobita. Adam (Aleksander Mackiewicz) i Agnieszka (Joanna Mądry) prowadzą śledztwo, podczas którego szybko wychodzi na jaw, jak brutalny i bezwzględny jest świat erotyki. Adam od samego początku próbuje zdystansować się od pozostałych pracowników komendy. Agnieszka traci zaufanie do partnera, który w ogóle nie chce rozmawiać o przeszłości w łódzkiej policji. Pomimo ostrzeżeń ze strony Olgierda (Arkadiusz Krygier) i Krystiana (Tomasz Skrzypniak) policjantka decyduje się na desperacki krok.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ccc (gość)

    a czemu nowi tylko raz byli?

    16.05.2019 22:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×