"Gliniarze" odcinki 343-346. Gwałt na cosplayerce i sprzątaczka z wirusem HIV. Natalia i Kuba załatwią Annie nową pracę? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Funkcjonariuszy wesprze jeszcze jedna para detektywów - Agnieszka Walczak i Adam Bogusz. Zdradzamy, co wydarzy się w tym tygodniu w serialu!

Multimedia

"Gliniarze" od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W 343. odcinki serialu "Gliniarze" hotelowa sprzątaczka zostaje zamordowana. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta była nosicielką wirusa HIV. Jeden z pracowników twierdzi, że zamordowana świadczyła usługi seksualne za pieniądze. Czy zamordował ją któryś z klientów, którego zaraziła? Tymczasem Olgierd (Arkadiusz Krygier) martwi się o swoją teściową, Marię, która nie może dojść do siebie po śmierci męża. Gdy kobieta dowiaduje się o problemach finansowych Zosi, córki Olgierda, podejmuje odważną decyzję.

W 344. odcinku „Gliniarzy” popularna cosplayerka zostaje odurzona i zgwałcona podczas sesji zdjęciowej. Policjanci podejrzewają fotografa, który w przeszłości molestował modelki. Natalia (Ewelina Ruckgaber) i Kuba (Piotr Mróz) wpadają także na trop stalkera prześladującego dziewczynę. Który z nich okaże się sprawcą? A może cosplayerka miała innego „wiernego fana”? Wiktoria wybiera się na wczasy odchudzające i postanawia zatrzymać się na kilka dni u Anety i Stefana. Aneta nie może wytrzymać z teściową, która ciągle krytykuje jej kuchnię, styl życia i sylwetkę.

Modelka erotyczna pobita! Co się stało?Zobacz więcej

W następnym odcinku serialu nauczycielka otrzymuje przesyłkę ze żrącą substancją, dotkliwie poparzona trafia do szpitala. Podejrzany jest jej mąż, nauczyciel chemii, niedawno wyrzucony ze szkoły. Syn kobiety broni jednak ojca i rzuca podejrzenia na dyrektora szkoły... Ewelina (Ewelina Strycharczuk) i Krystian (Tomasz Skrzypniak) mieszkają razem. Niestety mają problemy z ojcem Krystiana, który czuje się w domu syna jak u siebie, co nie odpowiada dziewczynie. Czy Ewelina i Andrzej dogadają się że sobą?

W 346. odcinku „Gliniarzy” Agnieszka (Joanna Mądry) i Adam (Aleksander Mackiewicz) muszą znaleźć zabójcę prywatnego detektywa. Sprawa jest trudna, bo wiele osób miało motyw, by pozbyć się mężczyzny, a współpraca między nowymi partnerami nie jest wolna od zgrzytów. Policjanci proszą o pomoc Pawła (Sebastian Przybylski), który po odejściu z pracy w policji został prywatnym detektywem. Natalia (Ewelina Ruckbager) i Kuba (Piotr Mróż) spotykają siostrzenicę Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), Annę, która została wydalona z policji za współpracę z przestępcami. Anna prosi ich o pomoc w znalezieniu pracy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ola (gość)

    Super serial.Kuba i Natalia bardzo fajna para,Olo i Krystian też ok a co do nowej pary to nie przepadam

    02.10.2019 13:09
  • az (gość)

    nareszcie coś się dzieje! nowi gliniarze przynajmniej nie są lalusiami i nie jest cukierkowo. na plus

    22.05.2019 22:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×