"Gliniarze" po wakacjach 2022. Kuba Roguz otrze się o śmierć! Piotr Mróz zdradził nam, co się stanie z jego postacią w kolejnych odcinkach [TYLKO U NAS]

Piotr Mróz, który wciela się w postać Kuby Roguza w "Gliniarzach", zdradził nam, co czeka jego postać w kolejnych odcinkach serialu po wakacyjnej przerwie. Okazuje się, że znajdzie się on w wielkim niebezpieczeństwie. Wiadomo, jak to wpłynie na dalsze losy jednego z głównych bohaterów serialu?

Multimedia

Piotr Mróz wciela się w postać starszego aspiranta Kuby Roguza w serialu "Gliniarze". Widzowie od 6 lat mogą go oglądać w roli partnera serialowej Natalii Nowak, z którą pomimo nieustannego zagrożenia rozwiązuje kryminalne zagadki w stolicy. Obecnie fani serialu zmuszeni są zrobić sobie od niego przerwę, spowodowaną wakacyjną przerwą w emisji. Nowe odcinki "Gliniarzy" będzie można ponownie oglądać jesienią na antenie telewizji Polsat.

Ewelina Ruckgaber opowiedziała o swojej relacji z Piotrem Mrozem. "Widzowie nie są głupi i to widzą"Zobacz więcej

Kuba Roguz otrze się o śmierć!

Specjalnie dla nas, Piotr Mróz postanowił wyznać, jakie losy czekają jego bohatera w jesiennych odcinkach "Gliniarzy". Zapytany o to, czego widzowie będą mogli się spodziewać w nowych odcinkach serialu, aktor zdradził, że jego postać w pewnym momencie otrze się o śmierć. Dalsze słowa jego wypowiedzi mogą sugerować, że może mieć to związek z materiałami wybuchowymi.

Jeżeli chodzi o moją postać, postać Kuby, to nie chcę za dużo zdradzać, ale otrze się o śmierć. Ten sezon będzie dla niego naprawdę wybuchowy - wyznał Piotr Mróz w rozmowie z Telemagazynem.

Czy tak się faktycznie stanie? Widzom pozostaje czekanie na pierwsze powakacyjne odcinki, aby sprawdzić, co tak naprawdę zagrozi serialowemu Kubie.

Zobacz galerię

Ich miłość zrodziła się na planie. Publikujemy romantyczne zdjęciaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Mateusz (gość)

    On świetnym policjantem serialu Gliniarze

    10.07.2022 22:54
  • Justyna (gość)

    A musicie tylko w kółko pisać o Natalii i Kubie? Napisalibyście też coś o Olgierdzie i Krystianie czy o Adamie i Ewie. W serialu są trzy duety a nie jeden.

    01.07.2022 10:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×