"Gliniarze" sezon 11. Pierwsze śledztwo Adamy i Ewy! Jak układa się współpraca nowej pary detektywów?

Już dzisiaj detektywi Wydziału Kryminalnego Ewa Berg i Adam Bogusz razem wkroczą do akcji! Czy Adam i Ewa szybko stworzą zgrany duet detektywów? A jak układa się współpraca Aleksandra Mackiewicza z Charlotta Zielińska na planie „Gliniarzy”? Sprawdźcie!

Multimedia

Charlotta Zielińska to ewidentnie wulkan energii, kolorowy ptak i masa pozytywnych odczuć. Gaduła niesamowita i trochę roztrzepana, ale na hasło „akcja" zdecydowana petarda i profesjonalistka. Zawsze przygotowana i dająca wiele od siebie. Ambitna i chcąca robić więcej i bardziej niż musi. Od samego początku jest między nami chemia i mamy wspólny język, więc tak naprawdę kilka dni trwało nasze dotarcie. Mam wrażenie jakbyśmy znali się długie lata – zdradza Aleksander Mackiewicz.

 • Ewa Berg natomiast ma wiele wspólnego z Charlottą, ale nie w 100 procentach. Ona jest poukładana, zasadnicza i działająca zgodnie z litera prawa oraz zimną głową. Dla Bogusza to dobra partnerka, bo uzupełniają się i razem potrafią zdziałać wiele. Sytuacje, które będą miały miejsce w najnowszym sezonie „Gliniarzy” z pewnością nie będą mdłe czy nijakie, bo ten duet taki nie jest. Ogień i woda, ale razem to piorun, bomba i także dobry humor. Myślę, że to gaduła przypadnie wszystkim do gustu. Tak jak mi – dodaje serialowy partner nowej bohaterki przebojowych "Gliniarzy".

Adam i Ewa nową parą detektywów! Nowe funkcjonariuszki w zespole!Zobacz więcej

A co wydarzy się w dzisiejszym odcinku „Gliniarzy”? Nieznani sprawcy napadają na konwój przewożący gotówkę i brutalnie terroryzują konwojentów. W sprawie od początku pojawia się wiele niejasności, a zeznania świadków znacznie komplikują śledztwo. Wkrótce wychodzi na jaw, że jeden z przewożących gotówkę mężczyzn nie jest tym, za kogo się podaje…

Na domiar złego, sprawa od samego początku przyciąga zainteresowanie oficerów z Komendy Głównej. Czy Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, Ewa Berg (Charlotta Zielińska) odkryją prawdę? Przekonamy się już za kilka godzin! A w oczekiwaniu na spotkanie z nimi zobaczcie przedpremierowy fragment z dzisiejszego odcinka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ankajanka (gość)

  Ewa wogole nie pasuje do serialu.Ma bardzo brzydką dykcje,mówi jakby miała kneble w ustach i klepie jak kataryna.Niech wezmie kilka lekcji dykcji,bo jako aktorka,nie ma żadnej predyspozycji.

  17.11.2021 17:59
 • redewen (gość)

  melerka jest jeszcze? Czy można już oglądać?

  14.11.2021 13:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×