"Gliniarze" sezon 5. Czyściciele kamienic, zgwałcony chłopak i problemy rodzinne. Co wydarzy się w 5. sezonie serialu? [DUŻO ZDJĘĆ]

Kryminalni czuwają, więc przestępcy nie mogą spać spokojnie. To już 5. sezon serialu "Gliniarze", w którym można poczuć temperaturę pracy najgorętszego wydziału policji. Nowe odcinki od poniedziałku 3 września na antenie Telewizji POLSAT. Sprawdźcie, co się wydarzy w 5. sezonie "Gliniarzy"!

Multimedia

"GLINIARZE" SEZON 5 - OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZINIE 17:00 NA ANTENIE TELEWIZJI POLSAT

"GLINIARZE SEZON 5" CO SIĘ WYDARZY

Warszawa to największe i najbogatsze, lecz także - jak wynika z policyjnych statystyk - najniebezpieczniejsze miasto w Polsce. Policja ma tu pełne ręce roboty, a najtrudniejszymi sprawami zajmują się kryminalni. To właśnie o nich - najtwardszych stróżach prawa - opowiada serial „Gliniarze”. Co w nowych odcinkach? Czyściciele kamienic, zgwałcony chłopak i problemy rodzinne, ale to oczywiście nie wszystko, czym zaskoczą twórcy serialu.

Mroczne oblicze stolicy widzowie Telewizji POLSAT poznają oczami dwóch zawodowych duetów - Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) oraz Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuby Roguza (Piotr Mróz). Oba zespoły mogą imponować odwagą i profesjonalizmem. Podobnie będzie w najnowszym, piątym sezonie serialu, który - jak twierdzą twórcy - „będzie mocny!”.

Maria zacznie romansować z kolegą ze studiów? Co na to Adam? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Pod takimi zapowiedziami widzowie masowo wyrażają tęsknotę za produkcją, która powraca po wakacyjnej przerwie: „Gliniarze są cudowni, szczególnie Tomasz i Arek”, „Ja też na Was czekam. Gliniarze. Tylko nikogo z Was nie śmie zabraknąć w 5 sezonie!!!!!”, „Nie mogę się doczekać 5 sezonu” - piszą w komentarzach.

W najnowszych odcinkach popularnego docu-crime pojawią się zarówno intrygujące zagadki kryminalne, jak i sceny akcji, których nie brakuje w pracy prawdziwych kryminalnych. Poza nimi będzie również okazja poznać życie prywatne policjantów, dla których czas po służbie wcale nie jest pozbawiony problemów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gosia (gość)

    Bardzo lubię ten serial ale nie rozumiem czemu wymieniacie obsadę. Pozbyliście się już Pawła, teraz wygląda na to że Janka, a zamiast tego zostanie pewnie drętwy Kazimierz i jeszcze ten beznadziejny Michał. Jak można było zrezygnować z Pawła i teraz z Janka? Szok. Chyba skończę oglądać....

    29.09.2018 09:32
  • Justyna (gość)

    No niestety nie postaraliście się z informacjami. Napisaliście to wszystko co Polsat napisał, a wszystkie zdjęcia są z 1 sezonu!

    06.09.2018 00:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×