"Gliniarze" sezon 7. Natalia i Kuba będą razem? Ewelina Ruckgaber zdradza szczegóły nowych odcinków!

"Gliniarze" sezon 7. już we wrześniu w Polsacie. Natalia i Kuba od jakiegoś czasu mają się ku sobie. Czy w nowych odcinkach będą razem? Ewelina Ruckgaber zdradziła nam szczegóły.

Multimedia

"Gliniarze" od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie - sprawdź program tv

"Gliniarze" to hitowy serial paradokumentalny. Bohaterami są dwa zespoły policyjnych detektywów, policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy. Śledczy ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa.

"Gliniarze". Natalia i Kuba będą razem?

Natalia (Ewelina Ruckgaber) i Kuba (Piotr Mróz) tworzą doskonały duet w pracy, jednak para od dłuższego czasu ma się ku sobie. Mimo że mają ułożone życie prywatne, to jednak na koniec 6. sezonu wylądowali razem w łóżku. Czy to oznacza, że w 7. sezonie staną się parą?

Ewelina Ruckgaber czyli serialowa Natalia zdradziła nam, co czeka bohaterów w nowych odcinkach.

Jak wiadomo Natalia skończyła z Kubą w taki sposób, że wylądowali w łóżku. Jeśli ja powiem, czy my będziemy razem czy się rozstanie, to kto będzie czekał na 1. odcinek?

Ewelina Ruckgaber zdradziła jednak, że widzów czeka trochę nerwów o Kubę. Co się dokładnie wydarzy? Tego nie wiemy.

Co jeszcze powiedziała nam serialowa Natalia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • maciek (gość)

    serialowa Natalia usta ma z pewnością ze sklepu rybnego, przesadziła z poprawianiem urody.

    29.07.2020 20:35
  • mikołaj (gość)

    oni NIE MOGĄ SIĘ ROZSTAĆ!!!

    13.05.2020 21:01
  • mika (gość)

    Uwielbiam wątki romantyczne i wątek miłosny Natalii i Kuby jest cudowny. Powinni być razem bez względu na pracę.

    13.05.2020 19:31
  • Laura (gość)

    Kuba i Natalia muszą być razem! Przecież w "Policjantki i Policjanci" Asia i Szymon są razem bez problemów. W dodatku Kruczkowska i Gucman nie kryją się z tym że się sobie podobają i nie mają żadnych konsekwencji.

    13.05.2020 18:52
  • Katy (gość)

    Natalia i Kuba MUSZĄ być razem!!! Ja zazwyczaj czekam tylko na odcinki z nimi! W dodatku idealnie do siebie pasują. Przecież mogą być razem, po prostu będą w innych grupach. Nie mogą się rozstać.

    13.05.2020 18:15
  • agnieszka (gość)

    kuba i natalia muszą być razem

    10.04.2020 12:45
  • agnieszka (gość)

    kuba i natalia muszą być razem

    10.04.2020 12:44
  • Asia (gość)

    Ale jaja Kuba i Natalie będą razem Jezus przepraszam za co teraz napisze Ja pierdol kurwa nie wierzę

    31.03.2020 01:48
  • maciek (gość)

    Oglądam z przyjemnością , mam jedynie pretensje do serialowej Natalii, że sama się oszpeciła nadmiernie nadmuchując górną wargę, fe brzydko jest.

    16.02.2020 16:26
  • Osak Mateusz (gość)

    Bardzo mi się podoba ten serial takie chwile w życiu ja nie Miałem. Widziałem ten odcinek Sam nigdy nie byłem na takich chwilach Bardzo lubię Romantyzm. Życzę powodzenia Wszystkim Detektywom To będzie dla mnie ogromną Radość A może pani Natalia wyjdzie z Pana kubę💐🥀🌹🌷

    30.01.2020 18:14
  • Stenia (gość)

    Tego typu seriale po prostu kocham, kocham, kocham i jego bohaterów również.

    27.11.2019 18:26
  • maciek (gość)

    Lubię ten serial i osoby tam występujące z wyjątkiem jednej blondynki która zrobiła sobie usta i wygląda jak g l o n o j a d.

    27.10.2019 13:38
  • Mtox (gość)

    Ale głupoty wypisujecie. Przecież oni się całowali, a nie spali ze sobą. Poza tym to głupie takie gadanie, że pracują razem i nie mogą być razem, a w PIP Asia i Szymon byli i mam nadzieję, że wkrótce znowu będą parą. Czekam aż to nastąpi tutaj i Natalia i Kubą będą razem.

    20.10.2019 07:15
  • Kajtek (gość)

    Jak mogliście polsatowskie piehdolce zrezygnować z Malanowskiego kosztem tego sciehhwa nie daruje wam tego nigdy

    17.10.2019 16:00
  • Xd mój plecak (gość)

    przecież maja i olgierd są razem a to czemu natalia i kuba nie mogą być razem

    04.10.2019 00:36
  • Ania1661 (gość)

    Ale obciach, przecież to Robert który już dawno nie żyje 🤣🤣

    28.09.2019 22:46
  • Ania (gość)

    Natalia i Kuba... A pokazują Roberta na zdjęciach

    01.09.2019 20:54
  • xD (gość)

    Ale jak to nie mogą być razem skoro Aneta i Stefan są razem

    01.09.2019 19:10
  • Robek95 (gość)

    Kuba nie ma ułożonego życia prywatnego, jego ostatnia partnerka zginęła.

    31.08.2019 16:11