"Gliniarze" znów w Polsacie! Kiedy emisja 3. sezonu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Gliniarze" wrócą do Polsatu. Stacja zdecydowała się na emisję 3. sezonu serialu paradokumentalnego opowiadającego o funkcjonariuszach ze stołecznego Wydziału Kryminalnego Policji.

Multimedia

Tytułowi "Gliniarze" to detektywi: Natalia Nowak i Robert Barcz – dumny warszawiak z dziada pradziada, absolwent prawa w typie macho i pochodząca z Pionek, świetnie wyszkolona feministka z ponadprzeciętną empatią oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski - doświadczony śledczy, opierający się na intuicji, kontaktach z ludźmi i wyszkolony w USA analityk w typie naukowca, bazującego na twardych danych.

Polsat liderem! Co najchętniej oglądaliśmy wiosną? [GALERIA]Zobacz więcej

Jak informują wirtualnemedia.pl, "Gliniarze" powrócą z 3. sezonem. Polsat będzie emitował nowe odcinki tego serialu jesienią.

Przypomnijmy, że akcja serialu dzieje się w Warszawie, największym, najbogatszym, ale także – jak wynika z policyjnych statystyk – najniebezpieczniejszym mieście w Polsce.

Komentarze

Skomentuj
  • karolina Anna ozzga 32 (gość)

    Kocham bardzom zakochałam się w dwa osoba adam bazno Robert barcz Krystian Gorski zakochałem się w tobie. Na amine bo od ucho ucho jestem. Zakochałem się. W krystian Gorski

    15.06.2018 22:31
  • karolina Anna ozga 32 (gość)

    Jak mogę. Umiesz Robert Bracz super żona natalina Nowak 50 was bardzo mocno tez ja was lubię. Was bardzo mocno adam bazo i dawid harugr zakochałam. Się w adam bazo ❤❤❤ natalina nowak bila ciąży z dawid harugur ja tez 😘. Ciąża z adam bazo

    15.06.2018 21:54
  • Le (gość)

    Super:-)

    01.06.2018 19:21
  • Roksana Szymaniec (gość)

    Bardzo lubię ten serial oglądałam każdy odcinek moim zdaniem Olgierd i Krystian są Najlepsi bardzo was lubię kocham was buziaki

    15.12.2017 21:46
  • Fanka😘 (gość)

    Obejzalam każdy odcinek od 1 do 170 i czekam na następne mam nadzieje ze juz nie długo bo juz nie mogę się doczekać. Kocham tam wszystkich❤❤❤

    01.12.2017 19:12
  • Natalia (gość)

    Kocham cię Krystian bardzo mi cię podowaz kocham tylko cię Krystian kocham

    12.11.2017 01:50
  • sory za te k***A (gość)

    sory za te k***a ale wkurza mnie Kuba i ten cały Dawid, ale na szczęście on już nie gra

    28.10.2017 16:22
  • lajolek (gość)

    Dawid byl durny , a Kuba Roguz kurwa on w ogóle kiedyś grał? Natalia i Robert byli najlepszymi detektywami a teraz Robert nie żyje:( Robert na pewno kochał Natalię, ale nie wiem czy ona jego znicz dla Roberta [*]

    28.10.2017 16:20
  • kochamolo (gość)

    uwielbiam ten serial szczegulnie olo jest niesamowity

    21.10.2017 21:07
  • Gola (gość)

    Wszyscy super graja,nikomu nigdy niedogodzisz.Ten krzywo patrzy tamta nerwowa.Tak musza grac.czepiacie sie.Kocham ten serial.Jak sie niepodoba to ogladajcie to zenade Na wspolnej.

    18.10.2017 17:24
  • Gola (gość)

    Napoczatku nielubialam Roguza,ale jest spoko.Przyzwyczailam sie.Wcale tak zle niegra,nieprzesadzajcie.Natalia super gra.Olo mnie denerwuje zrobil sie cwany,olal ta policjanke.Szkoda

    18.10.2017 17:15
  • Gaga (gość)

    Zrobić kolejny wybuch i temu nowemu zrobić pa pa nie pasuje do obsady słabo gra a Natalia zrobiła się wredna

    15.09.2017 18:03
  • fanka (gość)

    Nie podoba mi sie już ten serial, bez Roberta Natalia gra jak dziwak, Kuba nie potrafi wcale grac jakby nigdy nie stał przed kamerą i Ona teraz robi to samo. juz ogladam co innego na TVN

    14.09.2017 17:16
  • Fanka (gość)

    Szkoda,ze Robert zginął, bez niego już nie to samo:(

    05.09.2017 15:59
  • Fani (gość)

    Szkoda że Robert zginą Natala się załamała ale jak to Natala dała sobie rade

    04.09.2017 18:31
  • fox (gość)

    nudny juz ten paradokument. schodzi na psy. najlepszego aktora usuneli a ten nowy nie jest zadnym aktorem.gral beznadziejnie epizody. przestaje to ogladac

    01.09.2017 22:21
  • wiczux (gość)

    Po pierwsze robert już nie żyje po drugie dawid nie umarł to terorysta po trzecie natali może nie być w ciąży po czwarte skąt to wiecie

    01.09.2017 17:44
  • Gosc (gość)

    Serial nudny!robert i dawid zgina?a natalia w ciazy