Glinka załamana po przegranej w TZG!?

Kasia była faworytką, ale przegrała. Na otarcie łez dostała nową rolę.

Multimedia

Przed finałem Tańca z gwiazdami wydawało się, że Kasia Glinka, zwycięstwo ma w kieszeni. Jednak okazało się, że fani Julii Kamińskiej podczas finałowego wieczoru byli bardziej zdyscyplinowani i wysłali więcej sms-ów.

Wygrała Julia Kamińska, która tańczyła w parze z Rafałem Maserakiem i to o jej reakcji na wygrana rozpisywała się prasa. A co z Kasią? Jak ona zareagowała na ten, w jej przypadku wyrok, publiczności?

Glinka była załamana. Na szczęście Ilona Łepkowska zaproponowała jej rolę w komedii Och Karol, którą i tak miałaby bez udziału w Tańcu z gwiazdami, bo jest faworytką scenarzystki. - Przecież to Kasia w show była najlepsza. Brzydula chociaż może się cieszyć z Kryształową Kulę i mercedesem. A ona? Nie otrzymała nic prócz niespełnionych obietnic. Nie dziwię się, że jest rozżalona - powiedziała “Na Żywo" osoba z produkcji “Tańca z Gwiazdami".

Jak sądzicie, czy Kamińska słusznie wygrała?

Czytaj także: Glinka ucieknie do TVN!? Naga Kasia Glinka u Figurskiego! Kiedy wstaję wcześnie rano, wcale nie jest tak dobrze

Komentarze

Skomentuj
 • anka (gość)

  wszyscy myśleli,że Kasia wygra i trochę zlekceważyli Julię,ja uważam,że Kasia była lepsza,zabrakło jej niestety głosów i odrobiny szczęścia(na przyszłość nie myślmy,tylko głosujmy-tak było również z Justyną Steczkowską-w obu przypadkach wygrała bardziej lubiana)

  22.06.2010 08:46
 • CZORNA (gość)

  uważam, to za słuszne, że Julka wygrała ponieważ każdy w tym programie walczy o zwycięstwo i każdy w jakichś sposób jest wart tej kryształowej kuli. A w finale zawsze decydują widzowie, i może nam się to podobać lub nie. Ps. Osobiście byłam za Kamińską. ;))

  21.06.2010 17:20
 • wiosenka3678 (gość)

  Julka super tańczyła .Wygrana właśnie jej się należy.

  21.06.2010 17:15
 • dora (gość)

  Dobrze jej tak!!!!!Glinka to druga sztuczna,zarozumiała,niby niepotrafiąca tańczyć Urbańska!!!!! Ktoś musi wygrywać a ktoś i przegrywać!!! Ta kobieta jest odpychająca,oprócz sztucznego lansowanego usmiechu i piękności nic niema!!!!!!!!!!! Może sobie z Nataszką rączkę podać,aco niech jej Stefano zasponsoruje nocke haha,żal mi jej....

  21.06.2010 17:07
 • takie życie (gość)

  Nie takie rzeczy można przeżyć,gdyby była ofiarą powodzi?Ludzi ,których całe mienie poszło z wodą ,dziennikarze pytali" co pani/pan czuje" ? - i kamera zbliżenie!!a ci ludzie nie mieli siły nawet płakać.....Jest młoda,ładna -wszystko przed nią,jeszcze nie jedna Kamińska i Maserak będą w jej życiu ,a głosowanie jak każde-niesie niespodzianki:))

  21.06.2010 16:52
 • aniia (gość)

  Uważam, że Kasia była lepsza. :)

  21.06.2010 16:15
 • Honorek (gość)

  Pani Kasiu! Co by nie gadać i pisać, to widzowie TVN zrobili Pani i Stefano ŚWIŃSTWO. Moim zdaniem TVN powinno było ufundować równorzędną nagrodę tytułem np. "najlepsza współpraca z partnerem" lub podobne. A tak to niedosyt i frustracja. Mam nadzieję, że Pani to "przeżyje" i poprawi Pani Sobie humor nowymi rolami aktorskimi.

  21.06.2010 15:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×