Gliwa opowiada o kreowaniu postaci przez aktora

Sylwię, która po dłuższej nieobecności znów wróciła na plan "Na Wspólnej", czeka wyzwanie.

Multimedia

Postać przez nią grana nabrała charakteru i będzie uwikłana w rozmaite intrygi. -Jest niezłą intrygantką, a dla aktora to fantastyczny materiał do grania- zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

Jak Sylwia radzi sobie z wcielaniem się w różne osoby? -Nie można nie zastanawiać się nad tym, kogo się gra. Przecież elementem wstępnym do budowania postaci jest właśnie myślenie nad tym, czy przeważnie jest dobra, czy może częściej ma złe zamiary i źle czyni. Jak można stworzyć człowieka bez narysowania go sobie w swojej wyobraźni, bez odpowiedzenia sobie na kilka pytań? Oczywiście najlepiej, kiedy tych odpowiedzi na stawiane pytania szuka się wraz z reżyserem. A najcudowniej jest wówczas, kiedy reżyser dokładnie wie i prowadzi mnie, mówiąc, co chce zobaczyć: jakie odruchy, myśli, intencje. Z odpowiedzenia na te pytania, oczekiwania rodzą się środki aktorskie, po które sięgamy, tworząc swojego bohatera- twierdzi.

Czy aktorka ta ma szansę na prawdziwą karierę? Od jakiegoś czasu media skupiają się wyłącznie na jej życiu prywatnym, pomijając talent i nowe wyzwania aktorskie. Może w końcu zostanie doceniona?

Czytaj także: Tajemnica związków Sylwii Gliwy! Ślub Sylwii Gliwy i dwudziestolatka? Trapi ją przeszłość

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×