Globalna premiera serialu "Wayward Pines" w FOX!

10-odcinkowy thriller psychologiczny "Wayward Pines", którego reżyserem i producentem wykonawczym jest M. Night Shymalan tylko w FOX. Bezprecedensową premierę serialu w tym samym dniu na całym świecie będzie można oglądać na kanałach FOX w 125 krajach.

Multimedia

Fox Broadcasting Company (FOX) oraz FOX International Channels (FIC) ogłaszają globalną premierę 10-odcinkowego thrillera psychologicznego „Wayward Pines”. Premiera serialu została zapowiedziana na czwartek, 14 maja 2015 r. na kanale FOX równolegle w ponad 125 krajach w Azji, Afryce, Australii, Europie i Ameryce Łacińskiej. Ten z niecierpliwością oczekiwany serial został oparty na bestsellerowej powieści i wyreżyserowany przez M. Nighta Shyamalana – mistrza budowania napięcia na ekranie („Szósty zmysł”, „Znaki”). Oprócz niego wśród współproducentów wykonawczych znaleźli się Donald De Line, Chad Hodge i Ashwin Rajan. Globalny debiut produkcji „Wayward Pines” będzie największą tego typu premierą serialu odbywającą się w tym samym dniu.

Główną rolę w serialu zagra nominowany do Nagrody Akademii Matt Dillon („Crash”), który wcieli się w rolę oficera tajnych służb próbującego odnaleźć dwóch zaginionych agentów federalnych w sielankowym miasteczku o nazwie Wayward Pines, w stanie Idaho. Prawdziwie gwiazdorska obsada obejmuje również takich aktorów jak: zdobywczyni Emmy i Nagrody Akademii Melissa Leo („Fighter”), nominowany do Nagrody Akademii Terrence Howard („Crash", „Pod prąd”), Carla Gugino („Ekipa”), Shannyn Sossamon („Jak to się robi w Ameryce”), Toby Jones („Bez skrupułów”, „Szpieg”), Reed Diamond („24 godziny” „Wiele hałasu o nic”), Tim Griffin („Główny podejrzany”), Charlie Tahan („Charlie St. Cloud”), a także nominowana do Emmy i Nagrody Akademii Juliette Lewis („Przylądek strachu”).

Producentem „Wayward Pines” jest FX Productions. Serial został opracowany na potrzeby telewizji przez Chada Hodge’a („The Playboy Club”, „Uciekinierzy”), a jego producentami wykonawczymi są Donald De Line („Green Lantern”, „Włoska robota”), Ashwin Rajan („Diabeł”), Chad Hodge i M. Night Shyamalan. Reżyserami premierowego odcinka są Hodge i Shyamalan.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×