"Głupi i głupszy bardziej" 9 stycznia w CANAL+

Kontynuacja „Głupiego i głupszego” z 1994 roku. Jim Carrey i Jeff Daniels powracają po 20 latach jako Lloyd i Harry w pełnej absurdalnego, niedorzecznego, slapstickowego humoru komedii braci Farrellych. W zaskakujących epizodach: Bill Murray i Jennifer Lawrence.

Multimedia

"GŁUPI I GŁUPSZY BARDZIEJ" - CANAL+, sobota, 9 stycznia 2016, 21:00

Minęło 20 lat od czasu, gdy Harry (Jeff Daniels) i Lloyd (Jim Carrey) przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Harry odkrywa, że jest chory i potrzebuje natychmiast przeszczepu nerki. Organ może mu zapewnić tylko ktoś spokrewniony. Cudownym zrządzeniem losu okazuje się, że jest on ojcem dorosłej już dziewczyny, Penny (Rachel Melvin), która mieszka z przybranymi rodzicami: cenionym naukowcem Pichlowem (Steve Tom) i jego zdradliwą małżonką Adele (Laurie Holden). Lloyd, który natychmiast zaczyna sobie wyobrażać związek z córką jedynego przyjaciela dołącza do niego i wpólnie wyruszają w pełną nieprawdopodobnie zwariowanych zdarzeń podróż.

Jednym ze znaków rozpoznawczych braci Farrelly jest to, że umieszczają w swoich filmach epizody ze znanymi osobistościami świata kina i sportu oraz członkami swoich rodzin. W „Głupim i głupszym bardziej” są to: Swizz Beatz (lider ninja), zawodnik Texas Rangers Derek Holland (pacjent ośrodka dla umysłowo chorych), zawodnik New England Patriots Troy Brown (Ken, uczestnik konferencji technologicznej), były gwiazdor NBA Jon Barry (starszy człowiek na izbie przyjęć) oraz matka reżyserów Mariann Neary Farrelly (żona farmera).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×