"God fearing man". Powstanie serial na podstawie nigdy nie wykorzystanego scenariusza Stanleya Kubricka!

Studio Media Musketeers rozpoczyna prace nad serialem na podstawie scenariusza stworzonego przez zmarłego przed dwudziestu laty Stanleya Kubricka. Sprawdź, co już wiadomo o serialu "God fearing man"!

Multimedia

Stanley Kubrick, jeden z największych reżyserów filmowych wszech czasów, zmarł 7 marca 1999 roku. Pozostało jednak po nim wiele scenariuszy, które do dziś czekają na swoją realizację. Po jedno z takich dzieł zdecydowało się sięgnąć studio Media Musketeers, które wyprodukuje serial "God fearing man".

Kiedy premiera drugiej części animacji dla dorosłych Netflixa?Zobacz więcej

Scenariusz Kubricka oparty został na prozie Herberta Emersona Wilsona, która opowiadała opartą na faktach historię kanadyjskiego duchownego, który stał się jednym z najskuteczniejszych kasiarzy w historii Ameryki. Oryginalny scenariusz został przygotowany dla filmu, ale Media Musketeers postanowi przerobić go na czteroodcinkowy miniserial.

W produkcję serialu zaangażowano m. in. Philipa Hobbsa, który współpracował z Kubrickiem przy legendarnym filmie "Full Metal Jacket". Póki co nie wiadomo jak długo potrwają prace i gdzie zostanie wyemitowana nowa produkcja.

Rozpoczęły się zdjęcia do serialu Netflixa z Joanną Kulig w roli głównej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×