"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska czule całuje się z mężem! Fani zachwyceni parą!

Agnieszka Kotońska oraz Artur Kotoński są gwiazdami programu telewizji TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". Para niewątpliwie budzi emocje, a komentarze Kotońskich wręcz dzielą widownię! Teraz Kotońscy zaprezentowali w sieci wyjątkowe zdjęcie.

Multimedia

Na nowy sezon programu "Gogglebox. Przed telewizorem" trzeba poczekać aż do jesieni, co oznacza jedno - wakacje!

Ten czas mogą w pełni wykorzystać bohaterowie show TTV, dokładnie tak, jak zrobili Agnieszka i Artur Kotońscy, którzy postanowili wybrać się na rodzinny odpoczynek nad Bałtykiem.

Wakacje oczywiście oznaczają jedno, czyli masę nowych zdjęć! Jednak jedna fotografia jest wyjątkowo, bowiem przedstawia Agnieszkę i Artura Kotońskich w bardzo romantyczny sposób, a do tego widzimy, jak małżonkowie dają sobie czułego buziaka!

Agnieszka Kotońska urodziła mając 16 lat! Dlaczego dała synowi na imię Dajan?Zobacz więcej

To zdjęcie wręcz pokochali Internauci. Pod fotką możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Super💙świetnie sie na Panstwa patrzy😻

Pięknie♥️

Jesteście super i nigdy przenigdy się nie zmieniajcie! 💛

Dziękujemy za zdjęcie koło lodziarni na głownym deptaku w Mielnie! Żona jak zawsze przepieknie się prezentowała :)

Fajny Pan i fajna żonka ❤️💕

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Wera (gość)

    Agnieszka jest bardzo fajna osoba mila szczesliwa widac ze sie kochaja i nie zazdroszcza nikomu mimo wszystko lubie rte rodzinke

    26.06.2020 13:50
  • Wera (gość)

    Agnieszka jest bardzo fajna osoba mila szczesliwa widac ze sie kochaja i nie zazdroszcza nikomu mimo wszystko lubie rte rodzinke

    26.06.2020 13:48
  • Dd (gość)

    Kim jest ta baba ?

    26.06.2020 10:28
  • Baśka (gość)

    Ta Agnieszka to chodzaca wiesniara,tej jej głupiej gadki naprawdę nie da się już słuchać,ona najładniejsza,ona wszystko potrafi,a tak naprawdę w głowie zamiast mózgu ma totalną pustkę.Ona jest żałosna i ochydna,paczec się na nią nie da,a gada tak niedoroswinieta,i te żałosne różowe wstazeczki na glowie,dziewczyny na wsi ubierają sie lepiej od niej.Dlaczego powinni ją w końcu usunąć.

    25.06.2020 14:20
  • Ptak (gość)

    Czy już nie ma o czym pisać CO oni sobą reprezentują Czym się zachwycać kuchta domową

    25.06.2020 13:52
  • Fela (gość)

    Jezeli ta pani bedzie w googlebox nie będę ogladac tego programu

    25.06.2020 11:32
  • Fela (gość)

    Jezeli ta pani bedzie w googlebox nie będę ogladac tego programu

    25.06.2020 11:32
  • Fela (gość)

    Jezeli ta pani bedzie w googlebox nie będę ogladac tego programu

    25.06.2020 11:32
  • Ewelks (gość)

    Brak wykształcenia i żenada

    25.06.2020 11:08
  • Joliczka25 (gość)

    Skąd tyle hejtu , trochę więcej optymizmu i trzeba cieszyć się , że sa szczęśliwi i kochają siebie, brawo!

    25.06.2020 10:11
  • Alona (gość)

    Agnieszce został tylko ślad po mózgu

    25.06.2020 10:09
  • Nic (gość)

    JAKA GWIAZDA NIBY OD CZEGO SAME GWIAZDY NIC TYLKO W TV SIĘ POKAZAĆ I JUŻ SIĘ JEST GWIAZDA

    25.06.2020 05:26
  • Beti (gość)

    Ale jadu.A z pewnością ściska że to oni w programie a nie wy.Niech was zżera zazdrość.

    25.06.2020 00:18
  • Cygan (gość)

    Ci którzy piszą o nich pozytywne komentarze są chyba jeszcze Kur.. Bardziej prymitywni niż ta rodzina Ona Kur.. Koło gwiazdy nawet nie stała Co by nie pokazali w ttv ona wszystko wie albo jest albo żeby było śmieszniej to była lepsza od innych a ten jej mężuś to kupa tłuszczu który nie dba o zdrowie i wygląd Tylko w pierd.. Fast Foody jak większość zresztą bo się tym syfem zachwycaja

    24.06.2020 23:19
  • Koko (gość)

    Dajcie spokoj,ta Agnieszka to nawet nie umie sie wyslowic po polsku....ma parcie na szklo ,sama o tym mowi ze chce byc slawna....a sloma z butow wychodzi....

    24.06.2020 23:15
  • Irena (gość)

    Pozytywne opinije oni pisza sobie sami na pocieszenie proszę ttv wyrzuccie tych wiesniakow bo spada oglądalność

    24.06.2020 22:15
  • Witoa (gość)

    No ona jak od pługa oderwana,tragiczną jest.Chyba osy pokąsały ich oboje.😂😂Zero inteligencji,wyglądu,niczego.Przestałem oglądać ttv bo za dużo ich tam jest.No nawet nie da się ich słychać,co program to zaliczają wtopę z wiedzą.A raczej jej braku.Szok,jak można być tak mało oczytany człowiekiem.

    24.06.2020 22:14
  • Miro (gość)

    No jak czytam ,że oni są gwiazdami to już jest mega duża przesada.Jakie to gwiazdy?Zwykli ludzie którzy robią z siebie pośmiewisko i tyle.Na miano gwiazdy to zasługuje Irena Santor...A tu takie prymitywny mają być gwiazdami?No ręce opadają.

    24.06.2020 22:10
  • Wojtas (gość)

    Dno dna i wodorosty.Pustaki z nich okropne.Chca na siłę wylansowac się ,bez krzty rozumu i okłady.Widac braki w edukacji.

    24.06.2020 22:07
  • Okiu (gość)

    Te pozytywne komentarze to chyba od tele magazynu. Te wszystkie programy z TVN są tak wyreżyserowane. Miażdżyca mózgu.

    24.06.2020 20:53
NowszeStarsze