"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska pokazała swoje ślubne zdjęcie! Razem z Arturem Kotońskim zmienili się nie do poznania!

Agnieszka Kotońska to już prawdziwa legenda programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka polaryzuje widzów; część ją kocha, inni nienawidzą, ale nie da się ukryć, że jest jedną z najbardziej barwnych postaci show TTV. Teraz celebrytka postanowiła pokazać swoje, wcześniej niepublikowane, zdjęcie ślubne! Ale się zmieniła!

Multimedia

Agnieszka Kotońska pokazała swoje ślubne zdjęcie! Razem z Arturem Kotońskim zmienili się nie do poznania!

Agnieszka Kotońska robi niezłe show w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie razem z mężem Arturem oraz synem Dajanem ocenia programy i audycje telewizyjne.

Już nie raz komentarze Agnieszki Kotońskiej wywoływały oburzenie widzów, ale właśnie za to ją się kocha. Trudno Kotońskiej zarzucić, że kogoś gra, bowiem celebrytka po prostu jest sobą. I wykorzystała szansę, jaką dał jej udział w popularnym programie. Agnieszka Kotońska mocno wzięła się za siebie i dzisiaj nie przypomina samej z siebie sprzed lat. Zmiana zdecydowanie na plus!

Agnieszka Kotońska kończy 45 lat. Z wiekiem wygląda coraz młodziej! Wiedzieliście, że zaszła w ciążę jako nastolatka?Zobacz więcej

O tym, jak mocno zmieniła się Agnieszka Kotońska, niech świadczy jej zdjęcie ślubne, które gwiazda TTV opublikowała kilka dni temu na swoim Insta Story. Porównajcie sobie tę fotografię z najnowszymi zdjęciami Kotońskich! Zmieniła się nie tylko Agnieszka Kotońska, ale ogromną przemianę przeszedł również Artur Kotoński!

Podobni do samych siebie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×