"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska pokazała wnuka! Wiedzieliście, że jest babcią?

Agnieszka Kotońska to jedna z gwiazd programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", która na przestrzeni wszystkich sezonów programu przeszła ogromną metamorfozę! Chociaż Kotońska wygląda coraz młodziej, to w rzeczywistości jest już... babcią! Niedawno miała okazję pochwalić się swoim wnukiem!

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" sezon 11 - emisja od 2 września, w poniedziałki, o godzinie 22:00 na TTV

Agnieszka Kotońska to postać wywołująca ogromne emocje - część widzów pokochała ją i jej rodzinę natychmiastowo, inni wręcz przeciwnie. Jednak Kotońskiej nie można odmówić ogromnej charyzmy, sprawiającej, że właśnie jej komentarze są tak bardzo elektryzujące.

Agnieszka Kotońska w bikini: Nie wstydźmy się własnego ciałaZobacz więcej

Z sezonu na sezon programu "Gogglebox. Przed telewizorem" byliśmy świadkami ogromnej metamorfozy gwiazdy TTV, która wręcz stawała się coraz młodsza! Jednak w rzeczywistości Agnieszka Kotońska jest już... babcią! Niedawno Kotońska pochwaliła się swoim wnuczkiem, z którym bawiła się na wakacjach (pisownia oryginalna):

Wakacyjny klimat 🏝🏖🏝🏖🏖 Mój mały anioł zmienil moje życie całkowicie 🏝❤charakter i poczucie humoru Tymus ma po mnie ❤ Babcia wariatka z wnusiem ❤💕 Dziękuję moim dziecia za najcudowniejszego aniolka💕

Uważacie, że wnuczek Kotońskiej powinien coraz częściej pojawiać się w programie "Gogglebox. Przed telewizorem"? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Irmina (gość)

    Bardzo lubię p.Agnieszkę i jej rodzinę Ludzie- zazdrość przez was przemawia ..

    24.10.2019 09:54
  • Gość (gość)

    Kobieto weź się do jakiejś pracy

    29.09.2019 21:14
  • Gosc (gość)

    Tak tępe kobiety dawno nie widziałam. Zgroza

    25.09.2019 14:36
  • Agnieszka (gość)

    Szok!!! Jaka gwiazda??? opowiada bzdury, zapatrzona w siebie stara baba

    06.09.2019 18:10
  • jacek (gość)

    niech ta bezrobotna upadajaca gwiazda do pracy idzie ,a nie po sciankach lata i pierdolenie o szopenie wypisuje na fb i instagramie bo az wstyd mi za nia .

    03.09.2019 18:28
  • egon olsen (gość)

    ona ma łeb jak sklep, twarz i wlosy jak mama kisio, ogolnie brzydka z niej kobieta jest.

    03.09.2019 18:26
  • Wiola (gość)

    Dla mnie ok w końcu można zobaczyć zwykłych ludzi ,a nie samych celebrytów , a że została mama w tak młodym wieku Jej sprawa .Zanam taka co urodzila miała 15 i łeb wyżej dupy nosi

    02.09.2019 08:56
  • 🤢 (gość)

    Niby promuje dietę pudełkową bo jest "fit" a za męża nie umie się wziąść spa.. aka Zachowanie na antenie na poziomie dzieci z podstawówki patologia Żygam nimi już 🤮🤮🤮🤮

    01.09.2019 22:03
  • 🤮 (gość)

    Już nią i jej rodzinką żygam

    01.09.2019 21:53
  • nina (gość)

    Bezwzględnie nie dla dziecka, nie komentuje, a jego dziadkowie też powinni zniknąć z ekranu, ich wypowiedzi zenujące, na poziomie dziecka z podstawówki. Nie wiem czym sie chwalić, że pani A. to nierób i sztuczna stara dziunia. Patologia.Wiem, że telewizja potrzebuje ludzi z których można się pośmiać ale oni totalna żenada,

    01.09.2019 19:32
  • Iwa* (gość)

    Słownictwo bardzo uboga, uroda no cóż....przemilczeć. Ale to że się szczyci że tak w młodym wieku urodziła, nigdzie nie pracuje. Żenada. Wstyd dla kobiet

    01.09.2019 17:13
  • Gosha (gość)

    Przyjemny to jest ten dzieciaczek 😉 Może jeszcze ten ich syn nie jest taki zły, natomiast pani A zachowanie i słownictwo nieadekwatne do wieku plus te jej stylizacje, kreacje, włosy, paznokcie, no i faktycznie swojemu Arturowi chce niemal do d... wejść na wizji. Może to jego dowartościowuje, bo bidulek nieduży i krągły, jeszcze ten kolczyk w uchu. Hm, nawet pasują do siebie😀😀

    01.09.2019 15:53
  • Widz (gość)

    Fajna i przyjemna? Dobry żart. Sztuczna, tępe, nierob i pasożyt

    01.09.2019 11:42
  • Xyz (gość)

    Bardzo fajna przyjemna kobieta. Lubię ich oglądać w ttv

    01.09.2019 10:21
  • Gosia (gość)

    Myślę że to jest miejsce dla małego dziecka.

    01.09.2019 08:56
  • Jaja (gość)

    Ale z niej tempa dzida, a pokazano ją bez makijażu o matko jaka szkarada!!!!!a jej prostackie zachowanie i mowa, żenada!!!!!

    31.08.2019 23:03
  • jack (gość)

    Kto promuje do cholerg prostactwo w tv

    31.08.2019 22:59
  • zniesmaczONA (gość)

    Stop making stupid people famous!

    31.08.2019 22:54
  • Ewaryst (gość)

    Nie znoszę tego nieroba nigdy w życiu nie pokalala się żadna praca liczy tylko na arturka a gwiazdą nigdy nie była i nie będzie ot zwykła kura domowa tylko wypicowana rzygać się chce jak na nią się patrzy a jej wypowiedzi to masakra tak jak w Paryżu kebaba wsiura wybrała wiocha. Pl tam się nadaje ewaryst

    31.08.2019 20:38
  • Jagna (gość)

    Też tej kobiety nie cierpię ona nic sobą nie prezentuje powinni być Ci Państwo z programu usunąć tylko zostaje po nich niesmak