"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska pokazała zdjęcia z przeszłości! Jak dawniej wyglądali Artur i Dajan Kotońscy?

Agnieszka Kotońska to niekwestionowana gwiazda show "Gogglebox. Przed telewizorem". Niedawno rodzina Kotońskich uruchomiła swój kanał na portalu YouTube, a teraz Agnieszka Kotońska postanowiła... opublikować zdjęcia z przeszłości! Jak dawniej wyglądali Artur i Dajan Kotońscy? Sprawdźcie!

Multimedia

Agnieszka Kotońska na przełomie wszystkich sezonów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszła ogromną metamorfozę. Można zaryzykować stwierdzenie, że zmieniła się nie do poznania.

Agnieszka Kotońska została youtuberką! Co pokazuje na swoim kanale?Zobacz więcej

O ile przemianę Agnieszki Kotońskiej widzowie TTV mogli śledzić niemalże na bieżąco, to jednak do tej pory nie wiedzieliśmy jak dawniej wyglądał jej mąż Artur oraz syn Dajan. To jednak się zmieniło! Kotońska opublikowała w sieci archiwalne zdjęcia, które pokazują też Artura Kotońskiego i Dajana lata temu!

Mocno się zmienili? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ina (gość)

  Celebrytka od siedmiu boleści....!!!

  13.04.2020 15:02
 • Teresa (gość)

  Fizycznie się zmieniła na korzyść, ale czy rozum też? Jak się wypowiada, to strach sluchac

  31.03.2020 22:09
 • Ela (gość)

  Królową życia napewno nie będzie jeden występ u Wojewódzkiego i myśli że niewiadomo kim jest jak by nie telewizja to siedziała by przy garach celebrytka od siedmiu boleści

  29.03.2020 14:25
 • Podpisany (gość)

  Kotonscy super rodzinka sympatyczni weselu i widać że normalni naprawdę bardzo ich lubię pozdrawiam :)

  29.03.2020 14:21
 • Dawid (gość)

  Nuda wszyscy sie zmieniamy. Bardziej bym powiedział że wtej chwili swiat sie zmienia na minus my to jesteśmy na drugim planie

  29.03.2020 12:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×