"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska przesadziła z retuszem zdjęć? Internauci krytycznie o nowych fotkach!

Agnieszka Kotońska to jedna z największych gwiazd programu telewizji TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka potrafi podzielić widzów; część ją kocha, inni nienawidzą. Doskonale to widać w komentarzach pod jej zdjęciami, gdzie zawsze jest gorąco...

Multimedia

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" potrafi zrobić zamieszanie wokół swojej osoby. Jej metamorfoza jest szeroko komentowana od dawna; część fanów "Goggleboxa" jest pod ogromnym wrażeniem zmian, natomiast hejterzy uważają, że kobieta pragnie się na siłę odmłodzić.

Agnieszka Kotońska jest w ciąży? 44-letnia gwiazda TTV odpowiada!Zobacz więcej

Nie inaczej jest też tym razem. Teraz Agnieszka Kotońska na swoim Instagramie opublikowała nowe zdjęcia i po prostu zawrzało! Komentatorzy zwracają uwagę, że celebrytka tym razem przesadziła z retuszem zdjęć i absolutnie nie przypomina na zdjęciach samej siebie!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Komentarze pod fotką są mocne podzielone. Niektórzy fani chwalą zdjęcie, natomiast inni naśmiewają się z powodu przesadnego retuszu. Kto ma rację?

Pięknie Kochanie ❤️❤️❤️❤️

Te oczy mówią wszystko 🔥Zdjęcie petarda ❤️

Wincyj filtrów Wincyj! 😅

OMG. A na krzywy zgryz nie ma photoshopa? 😂

Już nic a nic nie podobna do siebie 😢

Przecież jest Pani piękna!Po co tyle retuszu:(Ale każdy decyduje o sobie:) Pozdrawiam serdecznie😍

W pierwszej chwili myślałam, że to Natalia Siwiec + jakieś 20 kg. Czasami przerobione zdjęcia dają dość zaskakujący efekt ...

No błagam 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Tu jest tyle photoshop, że naturalność zginęła śmiercią naturalną. Pani Agnieszko bez urazy ale trzeba pogodzić się z wiekiem a nie wygładzać się na maxa, w tv tak Pani nie wyglada😉

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aka (gość)

    Proszę mni powiedzieć czego tej pani można zazdrościć ? Chyba tylko jej glupoty

    28.02.2021 16:39
  • Kontakt (gość)

    Ta pani chyba jest łysa i nosi perukę jak ona się nie wstydzi tak pokazywac

    28.02.2021 16:35
  • POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO 😂 (gość)

    Co wy gadacie? Zazdrosnice naprawdę się kompromitujecie! Była piękna a teraz jest jeszcze piękniejsza bo sytuacja na to pozwala.. Jak czytam te komentarze, to ciężko mi ogarnąć co wy macie w glowach.. Bo pokazujecie, że naprawdę NIC.

    28.02.2021 15:39
  • Stefan (gość)

    Ona chce dorównać. Sylwi Bombie ale nie ta klasa i liga Wieśniak że wsi się wyprowadzi ale wieś z wiesniska już nie

    28.02.2021 13:24
  • AntyBolek (gość)

    Jest tak piękna jak inteligetna.

    28.02.2021 12:35
  • Kruszynka (gość)

    Kiedyś, ja nawet lubiłam, ale po jakimś czasie zauważyłam ze tej pani odwaliło ,myśli ze jest jakaś gwiazda ,niektóre wypowiedzi dowodzą, ze jest niedouczona i chce błyszczeć ,popisuje się ,raz całuje męża raz go gani i wyśmiewa ,szok . Cos jej to nie wychodzi ,ta popi sówka .Kobieto dojrzyj i przestań Gwiazdo rzyć nie jesteś, żadna gwiazda ,tylko na jakiś czas dostałaś szanse zabłysnąć i pozostaw po sobie jakiś smak .

    28.02.2021 12:15
  • Kruszynka (gość)

    Kiedyś, ja nawet lubiłam, ale po jakimś czasie zauważyłam ze tej pani odwaliło ,myśli ze jest jakaś gwiazda ,niektóre wypowiedzi dowodzą, ze jest niedouczona i chce błyszczeć ,popisuje się ,raz całuje męża raz go gani i wyśmiewa ,szok . Cos jej to nie wychodzi ,ta popi sówka .Kobieto dojrzyj i przestań Gwiazdo rzyć nie jesteś, żadna gwiazda ,tylko na jakiś czas dostałaś szanse zabłysnąć i pozostaw po sobie jakiś smak .

    28.02.2021 12:15
  • Dlaczego (gość)

    Jest i zleciały się karyny z fałdami na bebzonie i teraz będą lały kwas że brzydka ze przesaludzila z retusze zdjęć. A ja się pytam i co wam ludzie do tego? Serio w tym kraju zaczyna być inny stan swiadomosci jak w Rosji

    28.02.2021 12:11
  • Ob (gość)

    Tej pani w głowie się przewróciło,a w głowie sieczka,na niczym się niezna, żenada

    28.02.2021 11:56
  • Polak 40 (gość)

    Wieśniak ze wsi wyjdzie,ale wieś z wieśniaka nigdy...Żenada stara baba...

    28.02.2021 11:55
  • Sonia (gość)

    Masz 44 lata po jaka cholerę chcesz na siłę z to obić z siebie 18 w tv wyglądasz inaczej niż na zdjęciach fotoszop

    28.02.2021 11:53
  • Farelka (gość)

    Świetnie że schudła, brawo, że dba o siebie też super, ale ładna to ona nigdy nie byla i nie będzie... Taka prawda. Ale pogratulować samozadowolenia, ile to naprawdę pięknych kobiet ma kompleksy, a ona uważa się ładną. O poziomie intelektualnym nie wspomnę, wyjątkowo mało bystra osoba

    28.02.2021 11:43
  • Farelka (gość)

    Świetnie że schudła, brawo, że dba o siebie też super, ale ładna to ona nigdy nie byla i nie będzie... Taka prawda. Ale pogratulować samozadowolenia, ile to naprawdę pięknych kobiet ma kompleksy, a ona uważa się ładną. O poziomie intelektualnym nie wspomnę, wyjątkowo mało bystra osoba

    28.02.2021 11:43
  • Ula (gość)

    W poprzedniej formie była dużo ładniejsza niż teraz ,czy ona tego nie widzi

    28.02.2021 11:13
  • Starającą zrozumieć wieleeee (gość)

    Proszę nie obrażać 5cio letnich dziewczynek!!!

    28.02.2021 11:13
  • Pol (gość)

    Pustak do kwadratu

    28.02.2021 10:37
  • PPP (gość)

    Ale niestety z paszteta księżniczki nie zrobisz

    28.02.2021 10:36
  • Róbta co chceta (gość)

    Czy ona kogoś zabiła tymi filtrami? Chciała to sobie zrobiła, a ludzi boli tyłek że robi co chce. Jej Instagram, jej wybór, nie podoba się to nie obserwować, ja np. nie obserwuje bo mnie nie interesuje, ale niech robi sobie te edycję, mnie to nie obchodzi

    28.02.2021 10:23
  • Prus (gość)

    Durna,prostaczka z rozumem pięciolatki.

    28.02.2021 10:22
  • Nick (gość)

    W główce się poprzewracalo wielka celebrytka😂