"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska z kolejną metamorfozą! Seksownie wygląda w wakacyjnym wydaniu?

Agnieszka Kotońska to jedna z gwiazd programu TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". Kotońską mieli okazję podziwiać już w kilku wersjach, ponieważ od jakiegoś czasu Agnieszka znacznie bardziej dba o to, jak wygląda, a jej kolejne przemiany robią ogromne wrażenie! Zobaczcie, jak Agnieszka Kotońska prezentuje się w wakacyjnym wydaniu!

Multimedia

To kolejna metamorfoza jednej z bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Tym razem Agnieszka Kotońska postawiła na... grzywkę! Nigdy wcześniej nie widzieliśmy jej w takim wydaniu, choć tych było już całkiem dużo - różowe pasemka, różne odcienie blondu i brąz, loki, proste, krótkie i długie.

Grzywka jest wielkim zaskoczeniem, ale trzeba przyznać, że odjęła naszej bohaterce lat. A Wam, jak podoba się Agnieszka w nowym wydaniu? Patrząc na komentarze - fani są zachwyceni!

Agnieszka Kotońska przejdzie metamorfozę w "Drugiej twarzy"! Kiedy emisja?Zobacz więcej

Jesteś cudowną kobietą 🥰Podbieram trochę tej pozytywnej energii od Ciebie 😀

Aga jesteś piękna, niepowtarzalna i właśnie te wszystkie baby które cie teraz krytykują będąc w twoim wieku będą się skręcać by wyglądać jak ty ... ale to mało ... by czas się tak fantastycznie jak ty teraz ... do tego trzeba dojrzeć ;) pozdrawiam Hot 40tka ;)

Bombowo 👌🔥🔥🔥 buziaczki 💋💋💋

Świetnie Pani wygląda, jest moc! Miłego wypoczynku 🌼

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Przeciw kotonskiej twoje 5 minut mija bezpowrotnie. (gość)

  Kobieta bez ambicji i honoru robiaca z siebie klauna po 40stce.Jak ci nie wstyd tak ciągle wystawiać zdjęcia i wypisywać głupoty. Jesteś próżną głupia babą co nie ma żadnego celu w życiu oprócz przeglądania sie w lustrze pisdrzenia i robienia sobie zdjęć. Twoje 5 minut już mija powoli i nikt już o tobie nie chce pisać i pamiętać. Pamiętaj Bóg cie pokaże za twoją próżnosc i samoegoizm i lenistwo.nie lubie cie i juz 90 procent ludzi też cie nie lubi pomyśl za co to czasem nie boli myślenie.

  18.08.2019 17:37
 • Baba 45 (gość)

  Ja też schudłam, czemu mnie nie pokazujecie?

  25.07.2019 15:17
 • Kobieta (gość)

  A kto to do cholery jest?

  25.07.2019 15:15
 • Kobieta (gość)

  A kto to do cholery jest?

  25.07.2019 15:15
 • Basia (gość)

  Zmieniła wygląd schudła brawo ale w środku kompletna porażka ,nie potrafi się wysłowić i zachować. Ładnie zapakowana głupotka.

  25.07.2019 13:56
 • Borys (gość)

  Szkoda że inteligencji nie można tak latwo zmienić.

  23.07.2019 19:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×