"Gogglebox. Przed telewizorem". "Big Boy" chudnie w oczach! Mateusz Borkowski zrzucił już ponad 140 kilogramów! Jak to zrobił? [DUŻO ZDJĘĆ]

Mateusz "Big Boy" Borkowski jest jednym z uczestników programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", który ocenia telewizyjne przeboje. Na przestrzeni kilku sezonów programu "Big Boy" przeszedł ogromną metamorfozę i schudł aż o ponad 140 kilogramów! Jak tego dokonał?

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" - premiera nowych odcinków w poniedziałki o 22:00 na TTV

Już w maju tego roku pisaliśmy Wam o metamorfozie Mateusza "Big Boya" Borkowskiego, jednak w 9. sezonie programu "Gogglebox. Przed telewizorem" jego przemiana zaskoczyła jeszcze bardziej!

Niesamowita metamorfoza Mateusza. BigBoy schudł 125 kilogramów! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Big Boy schudł już ponad 140 kilogramów! To robi ogromne wrażenie, szczególnie, że na początku programu mężczyzna ważył prawie 230 kilogramów! Z edycji na edycję jednak mężczyzna chudł w oczach, aż w końcu postanowił bardziej zadbać o własne zdrowie. Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" w jednym z wywiadów wyznał, że to wszystko nie było łatwe, a kolejne stosowane diety nie były skuteczne. Wówczas lekarz polecił Borkowskiemu operację zmniejszenia żołądka.

Obecnie Big Boy waży ok. 90 kg przy wzroście 196 cm i... jest jednym z najszczuplejszych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Co się wydarzy w nowych odcinkach programu TTV? [ZAPOWIEDŹ+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM" - O CZYM JEST PROGRAM?

To program o tym, że każdy lubi oglądać telewizję, a jeszcze bardziej ją komentować. To już dziewiąty sezon formatu, który gwarantuje zabawne podsumowanie gorących programów telewizyjnych mijającego tygodnia w wykonaniu znanych już "komentatorów" GOGGLEBOX. Spontaniczne zachowania i prawdziwe reakcje widzów oglądających telewizję w swoich domach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adam (gość)

    A ja gościowi gratuluje...i doceniam odwaę...Pozdro... oby humor go nie opuścił :)

    19.03.2019 10:05
  • Ana (gość)

    Mam nadzieje ze chłopaków z kielc spotkam tez jestem z Kielc

    05.03.2019 17:27
  • Dieta (gość)

    Big boy co ty jesz ...podaj dietę... nie jestem zbyt o tą osobą ale twoja efekty są po prostu powalające.

    28.02.2019 00:18
  • Beata (gość)

    Czy niema już ciekawszych osób z gogglebox? Same cud istoty co straciły kg ciała za pomocą chirurgia i powiększają sobie nie tylko usta.. Jaki cud... To chirurg jest cudem w tym programie, potrafi zrobić coś z niczego...

    06.02.2019 22:01
  • Ewka (gość)

    Jest super ten nagan

    24.01.2019 01:46
  • :) (gość)

    Dajcie spokój już ludziom to się nie wygodzi! Wcześniej grubas teraz za chudy.. Masakra. Wygląd nie jest najważniejszy tylko to co się ma w głowie.

    20.01.2019 14:28
  • Ann (gość)

    Nie rozumiem krytycznych komentarzy o Big Boyu. Że głośny, krzykliwy czy miewa chamskie komentarze. Taki już jest i taki jego urok. Nie każdy jest taki sam. Taka prawda, że bez tak wyrazistej postaci program byłby flakami z olejem i stracił 50 % oglądalności. I gratuluje sukcesu

    11.01.2019 19:34
  • Sama prawda (gość)

    Rozkraczony warchlak w majciorach.. poziom żenady na maxa

    07.01.2019 23:26
  • Marek (gość)

    Big boyowi należy pogratulować, a co do zachowania........... większość ludzi tak reaguje

    07.01.2019 22:27
  • Jude (gość)

    Dieta cud mevka koka i chudniesz w oczach .

    31.12.2018 11:47
  • Ewa (gość)

    Wygląda tragicznie ,niezdrowo a panowie nadają się do ostrzału z programu tragedia

    30.12.2018 00:02
  • Ania (gość)

    Wredny paskudny cham , zresztą taki sam jak jego kolesie z kanapy , co jeden to paskudniejszy a sami śmieją się z innych ze gruby , ktos że brzydki że kobieta ma krzywe nogi a oni to chyba w ogóle kobiety żadnej nie mieli .A grubas to siedział tylko i żarł a teraz operacja !

    05.12.2018 13:46
  • maciek (gość)

    Agnieszka Kotońska mogłaby się chociaż raz umyć i uczesać. Tony szpachli i kołtuny z doczepów.

    03.12.2018 21:12
  • Monika (gość)

    Super, gratuluje odwagi i przemiany!

    26.11.2018 23:06
  • Gość (gość)

    Wyglądał i wyglada tragicznie! Skrajności!

    18.11.2018 00:27
  • Gość (gość)

    Wraz z tusza stracił tożsamość tj. rozum... A Krzysiek z RSŻ to mój ulubieniec! Nie kazdy jest gwiazdorem, ale rzaden z uczestników nie jest tak naturalny, wartosciowy i słodki...

    18.11.2018 00:25
  • Go (gość)

    Tylko dlaczego drze tego ryja. Kiedyś bardzo go lubiłam, teraz nie mogę oglądać gogglebox przez jego wrzaski. Najfajniejsi są karki i pedałki

    15.11.2018 02:06
  • biku (gość)

    strasznie glośny" ryje" nie wiadomo z czego" podpisuje" się pod komentarzami kolegów choć sam nic śmiesznego nie mówi

    10.11.2018 21:39
  • zaraz wracam (gość)

    Big Boy dla mnie jest zadufanym chcącym zwrócić na siebie uwagę,bezczelnym i głośnym CHAMEM,zwroty w stronę kobiet są obraźliwe jest jedyną osobą której nie lubię w tym programie..........resztę oglądam z przyjemnością a Mariusza uwielbiam choć jestem kobietą:))))))))))buziolki dla wszystkich:)))

    23.10.2018 22:14
  • Iza (gość)

    Dobrze, że schudł. Ale ta nadwaga w głos "poszła", jest krzykliwy. Trudno się teraz ogląda program wieczorami, trzeba wyciszać telewizor.

    07.10.2018 15:36
NowszeStarsze