"Gogglebox. Przed telewizorem". "Big Boy" chudnie w oczach! Mateusz Borkowski zrzucił już ponad 140 kilogramów! Jak to zrobił? [DUŻO ZDJĘĆ]

Mateusz "Big Boy" Borkowski jest jednym z uczestników programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", który ocenia telewizyjne przeboje. Na przestrzeni kilku sezonów programu "Big Boy" przeszedł ogromną metamorfozę i schudł aż o ponad 140 kilogramów! Jak tego dokonał?

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" - premiera nowych odcinków w poniedziałki o 22:00 na TTV

Już w maju tego roku pisaliśmy Wam o metamorfozie Mateusza "Big Boya" Borkowskiego, jednak w 9. sezonie programu "Gogglebox. Przed telewizorem" jego przemiana zaskoczyła jeszcze bardziej!

Niesamowita metamorfoza Mateusza. BigBoy schudł 125 kilogramów! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Big Boy schudł już ponad 140 kilogramów! To robi ogromne wrażenie, szczególnie, że na początku programu mężczyzna ważył prawie 230 kilogramów! Z edycji na edycję jednak mężczyzna chudł w oczach, aż w końcu postanowił bardziej zadbać o własne zdrowie. Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" w jednym z wywiadów wyznał, że to wszystko nie było łatwe, a kolejne stosowane diety nie były skuteczne. Wówczas lekarz polecił Borkowskiemu operację zmniejszenia żołądka.

Obecnie Big Boy waży ok. 90 kg przy wzroście 196 cm i... jest jednym z najszczuplejszych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Co się wydarzy w nowych odcinkach programu TTV? [ZAPOWIEDŹ+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM" - O CZYM JEST PROGRAM?

To program o tym, że każdy lubi oglądać telewizję, a jeszcze bardziej ją komentować. To już dziewiąty sezon formatu, który gwarantuje zabawne podsumowanie gorących programów telewizyjnych mijającego tygodnia w wykonaniu znanych już "komentatorów" GOGGLEBOX. Spontaniczne zachowania i prawdziwe reakcje widzów oglądających telewizję w swoich domach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Wredny paskudny cham , zresztą taki sam jak jego kolesie z kanapy , co jeden to paskudniejszy a sami śmieją się z innych ze gruby , ktos że brzydki że kobieta ma krzywe nogi a oni to chyba w ogóle kobiety żadnej nie mieli .A grubas to siedział tylko i żarł a teraz operacja !

    05.12.2018 13:46
  • maciek (gość)

    Agnieszka Kotońska mogłaby się chociaż raz umyć i uczesać. Tony szpachli i kołtuny z doczepów.

    03.12.2018 21:12
  • Monika (gość)

    Super, gratuluje odwagi i przemiany!

    26.11.2018 23:06
  • Gość (gość)

    Wyglądał i wyglada tragicznie! Skrajności!

    18.11.2018 00:27
  • Gość (gość)

    Wraz z tusza stracił tożsamość tj. rozum... A Krzysiek z RSŻ to mój ulubieniec! Nie kazdy jest gwiazdorem, ale rzaden z uczestników nie jest tak naturalny, wartosciowy i słodki...

    18.11.2018 00:25
  • Go (gość)

    Tylko dlaczego drze tego ryja. Kiedyś bardzo go lubiłam, teraz nie mogę oglądać gogglebox przez jego wrzaski. Najfajniejsi są karki i pedałki

    15.11.2018 02:06
  • biku (gość)

    strasznie glośny" ryje" nie wiadomo z czego" podpisuje" się pod komentarzami kolegów choć sam nic śmiesznego nie mówi

    10.11.2018 21:39
  • zaraz wracam (gość)

    Big Boy dla mnie jest zadufanym chcącym zwrócić na siebie uwagę,bezczelnym i głośnym CHAMEM,zwroty w stronę kobiet są obraźliwe jest jedyną osobą której nie lubię w tym programie..........resztę oglądam z przyjemnością a Mariusza uwielbiam choć jestem kobietą:))))))))))buziolki dla wszystkich:)))

    23.10.2018 22:14
  • Iza (gość)

    Dobrze, że schudł. Ale ta nadwaga w głos "poszła", jest krzykliwy. Trudno się teraz ogląda program wieczorami, trzeba wyciszać telewizor.

    07.10.2018 15:36
  • Lol (gość)

    Wszystko ok tylko teraz przydała by się siłownia bo zaczyna wyglądać jak mazepa

    04.10.2018 07:19
  • Pińczowski Radomianin (gość)

    Może mu jakaś ,, Wieśka" klucz od lodówki schowała

    03.10.2018 22:34
  • Monika (gość)

    Wygląda jakby był chory

    03.10.2018 11:11
  • M..... (gość)

    Dla mnie za chudy...powinen pomyśleć o siłowni poćwiczyć nad mięśniami...

    03.10.2018 10:44
  • Fragola (gość)

    Przedtem był tak jakby zabawniejszy, jego śmiech był przefajny. Teraz jest taki nienaturalnie chudy ,porównując do wzrostu jaki ma.

    03.10.2018 09:27
  • xxx (gość)

    fajny koleś, dobrze, że schudł pożyje sobie dłużej

    03.10.2018 09:19
  • Efekt (gość)

    Teraz wygląda na zdrowego

    03.10.2018 06:51
  • Avika (gość)

    I co z tego, że jest teraz szczupły? Charakteru mu to nie zmieniło. Nadal jest wredną szowinistyczną świnią, która kobiety uważa za nic. Buc i tyle

    03.10.2018 02:21
  • A. (gość)

    Jaaki drugi sezon? Chyba 9.

    03.10.2018 02:13
  • Ancymonek (gość)

    Lepiej wyglądal jak był średni. Teraz za chudy. Takie kości. Jakby go coś zjadało. Jak anemik.

    03.10.2018 01:14