"Gogglebox. Przed telewizorem". Bohaterowie programu TTV prywatnie. Zobacz, jak żyją i mieszkają ulubieńcy widzów!

Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska-Kozłowska, Krzysztof Radzikowski, Dominik Abus, Artur, Agnieszka i Dajan Kotońscy czy Patrycja Szreder zaczynali jako komentatorzy w "Gogglebox. Przed telewizorem". Popularność, jaką dał im hit TTV wykorzystują teraz chętnie w Internecie. To właśnie w sieci pokazują, jak naprawdę wygląda ich prywatne życie. Zobaczcie, jak na co dzień żyją gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem".

Multimedia

Jak mieszkają bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem"?

"Gogglebox. Przed telewizorem" to niekwestionowany hit kanału TTV. Produkcja, której bohaterowie z pozycji swoich kanap oglądają i komentują to, co dzieje się w telewizji od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów.

Sylwia Bomba pokazała, jak wyglądała 12 lat temu! Ogromna metamorfoza gwiazdy TTV!Zobacz więcej

Rodziny, grupy przyjaciół oraz pary z "Gogglebox. Przed telewizorem" zyskały sławę i wierne grono fanów. Większość z nich rozwija również swoją działalnością w internecie. Ich konta w mediach społecznościowych obserwują setki tysięcy obserwatorów. Pokaźnym gronem followersów może poszczycić się m.in. Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska-Kozłowska, Izabela i Joachim Zeiskowie, Agnieszka Kotońska, Dominik Abus, Mateusz BigBoy Borkowski czy Marta Karpińska i Patrycja Szreder.

Marcelina Zawadzka ma smykałkę do urządzania wnętrz. Zobacz, jak mieszka piękna modelkaZobacz więcej

Jak bohaterowie programu TTV wyglądają prywatnie? Co pokazują w sieci? Zobacz, jak żyją i mieszkają gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×