"Gogglebox. Przed telewizorem". Ciężarna Patrycja Szreder pochwaliła się przystojnym mężem! Fani zachwyceni!

Celebrycki baby boom trwa w najlepsze. Już niedługo na świat przyjdzie kolejne dziecko programu "Gogglebox. Przed telewizorem", bowiem w zaawansowanej ciąży jest Patrycja Szreder. Piękna fotomodelka teraz pochwaliła się swoim przystojnym mężem!

Multimedia

Patrycja Szreder, która wraz z Martą Karpińską komentuje oglądane programy oraz audycje telewizyjne, jest jedną z najświeższych gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem", ale dziewczyny nie tylko zdążyły się już zaaklimatyzować w show, ale też sporo namieszać!

Trudno sobie wyobrazić już teraz program TTV bez dwóch pięknych modelek, a już wkrótce ich grono się jeszcze powiększy, bowiem w drodze na świat jest pierwsze dziecko Patrycji Szreder. Ciężarna influencerka chętnie publikuje w sieci kolejne swoje zdjęcia, jednak teraz pokazała fotografię, jakiej chyba nikt się nie spodziewał!

Ciężarna Patrycja Szreder pozuje w stroju kąpielowym! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Patrycja Szreder, chociaż sporo publikuje, to jednocześnie bardzo dba o swoją prywatność. Dlatego wielu się zdziwiło, że na jednej z najnowszych fotek gwiazda TTV zdecydowała się pokazać swojego przystojnego męża! Fani byli wręcz zachwyceni (pisownia oryginalna)!:

Słodkie zdjęcie

😍😍😍

Piękna para 😍❤️

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gis (gość)

    Nie mówcie tak. Kto na nią patrzy to mówi że ładna. To prawda. Tylko po co tak afiszować brzuch. Mam dwoje cudownych dzieci ale nikt oprócz moich najbliższych nie oglądał na zdjęciach mojego brzucha

    05.07.2020 20:01
  • Ruski poznaniak (gość)

    Gwiazdy? Czego gwiazdy? Discopolo?

    03.07.2020 09:47
  • Olo (gość)

    Przecież to gangus jakiś

    05.06.2020 10:20
  • Normalny (gość)

    Gwiazdy z dupy tak jak Telemagazyn..

    04.06.2020 20:54
  • Katarzyna (gość)

    Boże i te zrobione usta Jak to się w ogóle może podobać....

    02.06.2020 22:23
  • Fukinbox (gość)

    Bleszantrapa

    02.06.2020 19:56
  • Nick (gość)

    Wygląda jak strach na wróble z krainy oz

    02.06.2020 16:31
  • Wstyd (gość)

    Nie ochodzi

    02.06.2020 10:13
  • Naga prawda (gość)

    Boże ona jest brzydka.Niech zdejmie tą tapetę z twarzy

    02.06.2020 08:39
  • Monika (gość)

    Niby was nie interesuje a wszyscy włazicie na ten artykuł 😂😂😂

    01.06.2020 07:58
  • Monika (gość)

    Niby was nie interesuje a wszyscy włazicie na ten artykuł 😂😂😂

    01.06.2020 07:58
  • gość (gość)

    eDz....ki przestańcie [pokazywać te swoje paskudne brzuszyska,skąd to przyszło,że ledwie zaciąży a już cały świat o tym wie.Gwiazda jaka gwiazda,niedouczone,bez zawodu,szkoły kawałek napompowanej baby i tyle.Zadna gwiazda,

    01.06.2020 07:28
  • Ulunia (gość)

    Gwiazda to jest na niebie. Nie urągając tej Pani ale nic ciekawego nie wnosi do programu w którym uczestniczt a jej życie prywatne kompletnie mnie nie obchodzi

    01.06.2020 02:13
  • Ludek (gość)

    Parą dwóch kobiet które nie wnoszą niczego do tego programu. Sa nijakie i jak dla mnie do wymiany.

    31.05.2020 22:01
  • Annndre (gość)

    Takich jak ona są tysiące a może miliony one wszystkie wyglądają podobnie co za gust .ja i tak uwielbiam blondynki jak moja żona .

    31.05.2020 21:42
  • Agata (gość)

    Może ktoś mie oświeci, ta Pani jest znana z............ bo nie wiem,jaki kraj takie celevrytki.

    31.05.2020 20:01
  • Haha (gość)

    Hahahaah co za.... 😂 Gdzie on przystojny i ona niby taka piękna....

    31.05.2020 18:14
  • Kaja (gość)

    Sztuczna i plastikowa.

    31.05.2020 18:05
  • Obcy3 (gość)

    Ja jestem przystojniejszy

    31.05.2020 17:21
  • Naturalna (gość)

    Na naturalne panie to panowie nawet nie chcą spojrzeć...bo twierdzą że są zaniedbane ....Tylko takie panie mają szansę na przystojnego męża ..gorzkie ale prawdziwe

    31.05.2020 14:00
NowszeStarsze