"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus pochwalił się swoimi synami! Zachwyceni fani komentują!

Dominika Abus to jedna z gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Na antenie TTV trwa właśnie emisja 12. sezonu programu, a Dominik Abus wraz z rodziną walczy z pandemią. Krótki wypad do lasu był pretekstem do pochwalenia się swoimi synami!

Multimedia

Bez wątpienia Dominik Abus jest jednym z sympatyczniejszych komentatorów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Fani wręcz uwielbiają jak w duecie z Krzysztofem Radzikowskim komentuje telewizyjne programy, opinia tych dwóch często jest bezbłędna!

Chociaż na ekranie panowie pojawiają się tylko we dwóch, to zapewne niewiele osób wie, że Dominik Abus doczekał się aż trójki potomstwa! Dominik Abus i Iga Muszakowska są szczęśliwymi rodzicami trójki synów!

Teraz Dominik Abus postanowił pochwalić się synami, zabierając ich na krótki spacer do lasu, aby niedługo później wrócić do domu i chronić się przed koronawirusem Mój team spędza niedzielę w lesie✋🤗😘 Udanej Niedzieli Życzymy Wszystkim i Zdrowia w tym trudnym okresie😘 - napisał gwiazdor TTV.

Dominik Abus pochwalił się żoną! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Fani "Gogglebox. Przed telewizorem" od razu zakochali się w szczęśliwej rodzince! Poniżej znajdziecie tylko część komentarzy (pisownia oryginalna):

rodzinka na spacerku 🙂👏

Dziękuję i dla Was również życzę Zdrowia ❤️❤️

Wzajemnie Wam dużo zdrówka. Miło się patrzy na taką fajną zgraną rodzinke. Pozdrawiam was z Gdańska

Świetne zdjęcia 😁Nie ma jak rodzina ❤️

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Keyop (gość)

    Nie znam.

    03.07.2020 09:50
  • Mieszkanka NML (gość)

    Uwielbiam ten program i wszystkich w nim występujących.Pozdrawiam serdecznie z Nowego Miasta i życzę dużo zdrówka.

    25.03.2020 10:56
  • Stokrota (gość)

    Ciepło miło przyjemnie 😊 Taki Twój przyjemny pięcio osobowy intymny świat 🥰 TWÓJ DOM 🤗

    24.03.2020 22:41
  • Ja (gość)

    Ale po co te złośliwe komentarze

    24.03.2020 21:12
  • No (gość)

    Boże nie zesrajcie się z tym uwielbieniem!u cioci

    24.03.2020 21:02
  • Klaudia (gość)

    Ma jeszcze córkę, że mną, ale nie wie o tym.....

    24.03.2020 19:54
  • Łowiczak (gość)

    Najważniejsze że jest dobry dla bliźniaków i się nimi opiekuje w odróżnieniu od biologicznego

    24.03.2020 18:23
  • Aga 37 (gość)

    Dominik fajny z ciebie facet, żona cudowna, synowie przystojniki. Piękna masz rodzinkę. Dbaj o nich. Pozdrawiam gorąco.

    24.03.2020 17:40
  • Gość (gość)

    Fajna rodzinka super chłopaki powodzenia Dominisiu!!!!!

    24.03.2020 16:54
  • Ukrainiec (gość)

    Kim on jest?

    24.03.2020 16:26
  • Wacek z osp covi (gość)

    No i czym tu się podniycać? Nie rozumiem.

    24.03.2020 16:17
  • Lena (gość)

    Super chłopaki pozdrawiamy.

    24.03.2020 12:03
  • Armiranda (gość)

    Heja, tam wyzej, zwracam uwagę, nie ten co zrobi jest ojcem, tylko ten, który wychowa,

    24.03.2020 11:21
  • Ma (gość)

    Pozdrawiam z Radomia spotkałam Dominika w Zakopanym zrobiłam sobie z nim zdjęcie pod Gubałówka bardzo sympatyczny facet wszystkiego dobrego

    24.03.2020 09:03
  • Ma (gość)

    Cudne chłopaki piękne dzieci miej ich więcej super rodzina

    24.03.2020 08:59
  • Ania (gość)

    Dominik to super gość 😺 gratuluję dzieci😀

    24.03.2020 08:27
  • Beta (gość)

    Jeśli jest dla chłopaków dobrym ojcem, to biologia niema tu nic do rzeczy 😊

    24.03.2020 06:24
  • Gejek (gość)

    Dziękuję za chłopców tera są w cenie!

    24.03.2020 02:12
  • Ola (gość)

    Polecam się doinformować. Dominik nie jest biologicznym ojcem bliźniaków.

    23.03.2020 20:06
  • dwf (gość)

    ten gosciu łamie prawo zakaz wstepu do lasu od 21.03.2019 r a ze sei chwali swoimi dzieciakmi vo kogo to obchodzi ze dałes w łąpe łacinskiemu agentowi a on sprzedał prawo do robienia dzieci