"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus pochwalił się żoną! Fani zachwyceni!

Trwają właśnie przygotowania do 12. sezonu programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który już w lutym ma trafić na antenę TTV. W tym czasie gwiazdy programu relaksują się, a Dominik Abus postanowił pochwalić się swoją żoną!

Multimedia

Dominik Abus jest jednym z bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie razem ze swoim przyjacielem, strongmenem Krzysztofem Radzikowskim, komentuje oglądane programy w telewizji.

Gwiazda programu pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Poznajecie?Zobacz więcej

Panowie często rozmawiają o paniach, w tym o swoich żonach, które jednak nigdy nie pojawiły się na antenie. Teraz Dominik Abus postanowił pochwalić się swoją żoną! Wybranką serca sympatycznego celebryty jest Iga Muszakowska. Para ma trójkę dzieci, sami synowie!

Fani są zachwyceni rodzinnymi zdjęciami Dominika Abusa! Poniżej znajdziecie tylko część komentarzy (pisownia oryginalna):

Cudna rodzinka 💕pozdrawiam

Cudowni jesteście ❤️😍🔝Dominiku piękna kobieta u Twgo boku🔝🔝🔝 a syncio wiadomo bezkonkurencyjny! Ciebie uwielbiam tez😊o pozdrawiam

elo , Dominik czy mozesz wrzucic foto w pelnym skladzie ? cala familia A , a tak to raz jestes z blizniakami raz tylko z iga , a raz z Niko, 😉😉😉😉😉

Super ekipa 👊🏻❤️

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Buk (gość)

    Szkoda żeby jeszcze majt nie pokazali...litosci

    03.07.2020 09:52
  • TD (gość)

    Ale w komentarzach upadek człowieka i dno

    24.06.2020 14:31
  • Krut (gość)

    Celebryta? Hahaha patologia

    17.06.2020 22:26
  • graża (gość)

    on jest sympatyczny i kolega również lubię jak żartują i się śmieją a ja z nimi ale jak miałabym wybierać to wybrałabym faceta bez tatuaża chociaż Dominik ma ładną urodę ale po co się oszpecił tatuażami?

    24.05.2020 00:59
  • Ukrainiec (gość)

    Kim on jest? Nazywanie gościa"gwiazda" jest nad wyraz przesadne i śmieszne. Po za tym , kto ogląda TTV, teraz to chyba głównie na wsiach bez internetu lub satelity.

    25.03.2020 06:52
  • Disco polo fan czadomana (gość)

    Ja na nich nie robię. Ha ha ogólnie pani mogła ubrać się jakoś elegancko, bo takie zdjęcie jest kiepskie.

    25.03.2020 06:45
  • Kim Dzong Łun (gość)

    A ty biedny narodzie robisz na nich. Ciekawe ile emerytury bedą mieli ich pracownicy.Bawią sie za waszą przyszłość , smutne troche.

    25.03.2020 01:07
  • Wacek z osp (gość)

    Koleś spokojnie mógłby u mnie obornik rozrzucać. Jest łapa konkretną.

    24.03.2020 16:15
  • Grubas z remizy (gość)

    Jakim cudem ona na niego spojrzała;)??

    24.03.2020 16:12
  • Damiec (gość)

    Już klepie kapucyna pod jej nóżki. kawał zdrowej szmaty z niej

    21.03.2020 14:55
  • On88 (gość)

    On cały czas gada o innych babach, że by to, że by tamto, że nigdy ślubu nie weźmie. Odrazu czuć, że rigi jej dorabia. A kobieta.. ok twarz zrobiona , ale dłonie fatalne...no ale ich zrobić nie można.

    23.02.2020 19:56
  • Maria (gość)

    Dominik super kobieta wy z Krzskiem tworzcie super pare w programie a nie jak ta blondi niedouvzona z mezem grubasem i syn szkoda pisac

    28.01.2020 13:11
  • Fan (gość)

    Śliczna

    28.01.2020 10:44
  • Gość (gość)

    Nawet ładna, ale dłonie jak u chłopa

    27.01.2020 19:38
  • Ken (gość)

    Piękna rodzina ...Ładna kobieta pomimo , że urodziła troje dzieci super figura ..podziwiam.A dłonie czego się czepiacie troje dzieci wiec kobieta ma prawo takie mieć niestety ale nad taką trójką trzeba się napracować. SUPER I NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ GŁUPIMI SŁOWAMI :-)

    27.01.2020 08:41
  • Grzegorz (gość)

    To chyba trans jakiś 🤣🤣🤣

    27.01.2020 08:02
  • Alex M (gość)

    Co tu dużo pisać .. Facet bez kobiety u boku nie jest i nie będzie nigdy w pełni szczęśliwy .. To nasze kobiety podkreślają i dopełniają nas facetów ... Bez nich nie jesteśmy wiele warci .. Żona bez Ż to ty tylko ONA wiec nigdy nie przestawajcie o nia zabiegać , filtrować , zaskakiwać i dbać oraz szanować tak jak na to zasuguje jeśli do tego jest matka waszych dzieci .. Gratuluję wspaniałej rodziny .. Ps. Nie rozumiem czemu ludzie pisza glupoty widząc śliczna kobietę u boku kogoś komu naprawdę zazdroszczą bo sami wyglądają tak jak żyją .. Dziwne , ze ogarniety zadbany facet ma kobietę ktora jest w prostej lini potomkiem " Aphrodite the goddess of beauty " Cebulaki onanisci z tlustym dupskiem na bank takiej NIGDY NIE ZDOBĘDĄ W REALU 😁 pozdrawiam gorąco lekko ( zazdraszczam😁) bo swoją zielonooką "blondyneczkę"najpiękniejsza ze wszystkich kobiet na świecie , żonę i matkę mojej córeczki straciłem .. Możecie pisać te pierdoly i glupoty świadczą one tylko o iloraz. Intelig.i nalogowym onanizmie .. Każdy ma swój typ tylko desperado z malym siusiakiem😁 bedzie zawsze plakal .. Piekno zawsze idzie w parze z kimś kto potrafi zadbać o nie .. Elo z Southampton w UK

    27.01.2020 03:05
  • Alex M (gość)

    Co tu dużo pisać .. Facet bez kobiety u boku nie jest i nie będzie nigdy w pełni szczęśliwy .. To nasze kobiety podkreślają i dopełniają nas facetów ... Bez nich nie jesteśmy wiele warci .. Żona bez Ż to ty tylko ONA wiec nigdy nie przestawajcie o nia zabiegać , filtrować , zaskakiwać i dbać oraz szanować tak jak na to zasuguje jeśli do tego jest matka waszych dzieci .. Gratuluję wspaniałej rodziny .. Ps. Nie rozumiem czemu ludzie pisza glupoty widząc śliczna kobietę u boku kogoś komu naprawdę zazdroszczą bo sami wyglądają tak jak żyją .. Dziwne , ze ogarniety zadbany facet ma kobietę ktora jest w prostej lini potomkiem " Aphrodite the goddess of beauty " Cebulaki onanisci z tlustym dupskiem na bank takiej NIGDY NIE ZDOBĘDĄ W REALU 😁 pozdrawiam gorąco lekko ( zazdraszczam😁) bo swoją zielonooką "blondyneczkę"najpiękniejsza ze wszystkich kobiet na świecie , żonę i matkę mojej córeczki straciłem .. Możecie pisać te pierdoly i glupoty świadczą one tylko o iloraz. Intelig.i nalogowym onanizmie .. Każdy ma swój typ tylko desperado z malym siusiakiem😁 bedzie zawsze plakal .. Piekno zawsze idzie w parze z kimś kto potrafi zadbać o nie .. Elo z Southampton w UK

    27.01.2020 03:05
  • Daren (gość)

    Fajna laska do puknięcia. Tylko te ochydne dłonie jej..... masakra