"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus przez dwa lata nie wychodził z domu! Z depresji wyciągnęła go ukochana Iga

Dominik Abus opowiedział o trudnym etapie swojego życia. Przechodził ciężką depresją, w czasie której przez dwa lata nie wychodził z domu. W walce z chorobą pomogła mu jego ukochana - Iga.

Multimedia

Dominik Abus miał ciężką depresję

Jeden z najbardziej popularnych bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" - Dominik Abus, który tworzy ekranowy duet z Krzysztofem Radzikowskim - zdradził intymne szczegóły ze swojego życia. Okazuje się, że jakiś czas temu przechodził poważną depresję. Wspomniał o tym, mówiąc o swojej partnerce, Idze, którą poznał właśnie w tym trudnym czasie.

Dominik Abus pochwalił się swoimi synami! Zachwyceni fani komentują!Zobacz więcej

W rozmowie z dziennikarzem "Faktu" Abus przyznał, że on i Iga nie są małżeństwem. "Nie jesteśmy po ślubie, natomiast czujemy się jak małżeństwo. Dla nas wzięcie ślubu to jest po prostu formalność. Nam ślub nie jest do niczego potrzebny. Ale w przyszłości pewnie weźmiemy" - wyznał. - Poznałem się z Igą w momencie, kiedy zupełnie nie miałem pieniędzy. Byłem na strasznym zakręcie życiowym, bo miałem ciężką depresję, nie wychodziłem dwa lata z domu. Nie wiodło mi się wtedy najlepiej. Mogę powiedzieć nawet, że byłem na takim dnie finansowym i psychicznym. Po prostu nie działo się w moim życiu za dobrze – dodał gwiazdor "Gogglebox".

Dominik i Iga mają 3-letniego syna. Para wspólnie wychowuje też 10-letnie bliźniaki z poprzedniego związku kobiety. "Jestem pewny na 100 procent, że Iga będzie do końca życia ze mną, na dobre i na złe, tak samo ja z nią. I na tym polega życie – stwierdził Dominik Abus.

Dominik Abus trafił do szpitala! Gwiazdor TTV będzie miał operację!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    https://lowicz24.eu/artykul/uczestnik-gogglebox/1091013

    23.10.2020 19:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×