"Gogglebox. Przed telewizorem". Ewa Mrozowska cierpiała na anoreksję! "Po ciąży w końcu siebie zaakceptowałam" - wyznaje gwiazda TTV

Ewa Mrozowska zrobiła podsumowanie po 6 tygodniach od porodu. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" szczerze wyznała, że kiedyś cierpiała na anoreksję, a po ciąży w końcu siebie zaakceptowała.

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" - Ewa Mrozowska cierpiała na anoreksję

Ewa Mrozowska w grudniu 2019 po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się jej syn, Leon. 6 tygodni po porodzie Ewa Mrozowska postanowiła zrobić małe podsumowanie, w którym przyznała, że w ciąży przytyła 14,5 kg i zostało jej jeszcze 5. Przy okazji gwiazda TTV zdobyła się na szczere wyznanie, że w przeszłości cierpiała na anoreksję.

Ewa Mrozowska-Kozłowska szczerze o synku. Gwiazda TTV obawia się jednej rzeczy!Zobacz więcej

W wylewnym wpisie na Instagramie Ewa Mrozowska wyznała:

Zazwyczaj kobiety przestają się akceptować po porodzie ,a u mnie stał się cud i w końcu siebie zaakceptowałam ,a walczyłam o to od 17go roku życia ,dorobiłam sie nawet anoreksji w młodych latach.

Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała także trzy zdjęcia w tej samej seksownej sukience: przed ciążą, w trakcie i 6 tygodni po.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×