"Gogglebox. Przed telewizorem". Ewa Mrozowska odchodzi z programu! "Zasady którymi kieruje się w życiu, uniemożliwiły mi dalszy udział"

Ewa Mrozowska od ośmiu lat pojawiała się w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Wraz z Sylwią Bombą wspólnie komentowały to, co telewizja ma do zaprezentowania, gromadząc tym sposobem liczne grono. Teraz, po niespełna dekadzie, jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd formatu poinformowała, że to już koniec - więcej Ewy Mrozowskiej w "Gogglebox. Przed telewizorem" nie zobaczymy. Gwiazda załączyła kilka słów wyjaśnienia.

Multimedia

Ewa Mrozowska odchodzi z programu!

Po ośmiu latach komentowania programów telewizyjnych z własnej kanapy w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", Ewa Mrozowska zdecydowała się pożegnać z widzami. O swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, załączając kilka słów wyjaśnienia.

Dzień dobry Kochani ! od września nie zobaczycie mnie już w programie! To już koniec mojej przygody w #gogglebox ! Po 8latach komentowania dla was, muszę się pożegnać 😉 Zasady którymi kieruje się w życiu, uniemożliwiły mi dalszy udziału w programie! 🌙 Może to dobrze, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść! W końcu byłam w Gogglebox od pierwszego odcinka, ale łezka kręci się w oku 😉

Już wcześniej widzowie mogli jednak obserwować pewne zmiany. W pewnym momencie Mrozowska, która od samego początku występowała w duecie z Sylwią Bombą, odłączyła się od przyjaciółki i zaczęła występować wraz ze swoim mężem, Piotrem Kozłowskim.

Zobacz galerię

Szczere wyznanie Ewy Mrozowskiej! Mocne słowa o hejcie, anoreksji i popularnościZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×