"Gogglebox. Przed telewizorem". Ewa Mrozowska pokazała się w kostiumie kąpielowym! Fani zachwyceni perfekcyjną sylwetką po ciąży!

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba tworzą jeden z najbardziej charyzmatycznych duetów w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Niedawno gwiazdy telewizji TTV zostały mamami, jednak ich sylwetki kompletnie tego nie zdradzają! Zobaczcie, jak Ewa Mrozowska po ciąży prezentuje się w kostiumie kąpielowym!

Multimedia

Ewa Mrozowska to jedna z najsympatyczniejszych uczestnikiem programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Jej oraz Sylwii Bomby po prostu nie sposób nie lubić! W tym kobiecym duecie jest naturalność oraz pokłady ogromnego poczucia humoru.

Nic więc dziwnego, że widzowie po prostu pokochali gwiazdy TTV! Doskonale widać to w mediach społecznościowych, gdzie Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba mogą liczyć na tony życzliwości ze strony fanów.

Teraz Ewa Mrozowska, która przecież niedawno została mamą, postanowiła opublikować dość śmiałe zdjęcia, a mianowicie... zaprezentować się w kostiumie kąpielowym! Swój post w mediach społecznościowych opatrzyła wpisem:

Hop hop 🍍🌞 No i się udało, mam fotki w kostiumie kąpielowym 🤪jak urodziłam w grudniu i patrzyłam w lustro to nie sądziłam że dojdę do siebie, bardzo się ciesze🙈♥️ 1,2,3 czy żadne? 😂

Ewa Mrozowska pochwaliła się zmysłowymi zdjęciami w bieliźnie, które zrobił jej mąż! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Publikacja wywołała euforię wśród fanów! Pod zdjęciem możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Nie zakrywaj brzuszka ręką, to piękne że mogłyśmy dać życie i musimy być z tego dumne 💜 wyglądasz cudownie, nie ma się czego wstydzić 💕💕 pozdrawiam 😚💜

Ewka wypiękniałas na maxa 😍 wyglądasz jak milion dolarów

Wyglądasz jak Amerykańska aktorka ❤️❤️😍😍

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Slav (gość)

  Pustak w czystej postaci.

  26.06.2020 22:17
 • Pola (gość)

  Pìękna

  26.06.2020 21:32

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×