"Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazdy TTV też nagrały swoje #Hot16Challenge2! Wiedzieliście, że Morus i Nagana są raperami?

Akcja #Hot16Challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. Swoje szesnastki właśnie zaprezentowali.... gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem", Morus i Nagana! Wiedzieliście, że są raperami!

Multimedia

Morus i Nagana, wraz z BigBoyem, są jednymi z najbardziej charyzmatycznych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Ich komentarze, często bardzo cięte oraz kontrowersyjne, często są powodem do komentarzy ze strony widzów, którzy nie zawsze zgadzają się ze skrajnymi poglądami chłopaków.

Podsiadło, Taconafide, Norbi, Domagała, Brzozowski i inni śpiewają w walce z koronawirusem. Komu wyszło najlepiej?Zobacz więcej

Właśnie takie są także ich #Hot16Challenge2. W sieci pojawiły się zwrotki, które nagrali Morus i Nagana. Morus do akcji został nominowany przez legendę kieleckiej sceny, Wojtasa, a Nagana nagrał swój kawałek dzięki nominacji Morusa.

Panowie od dawna działają na kieleckiej scenie rapowej, jednak ze swoją zajawką nie afiszują się w telewizji. Słusznie? Sprawdźcie, jak za mikrofonem radzą sobie gwiazdy TTV!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×