"Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazdy TTV w niezwykłej sesji zdjęciowej! Kto pojawi się w 12. sezonie programu?

Wielkimi krokami nadchodzi nowy, 12. sezon programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Z tej okazji gwiazdy TTV wzięły udział w niezwykłej sesji zdjęciowej, której efekty zobaczymy podczas prezentacji wiosennej ramówki!

Multimedia

Zdążyliście się już stęsknić za "Gogglebox. Przed telewizorem"? Spokojnie, wielkimi krokami nadchodzi 12. sezon programu, który na antenie TTV zadebiutuje już w lutym!

Ewa Mrozowska została mamą! Urodziła chłopca czy dziewczynkę?Zobacz więcej

Wszystko wskazuje, że w 12. odsłonie "Gogglebox. Przed telewizorem" nie będzie żadnej rewolucji i przed kamerą ponownie pojawią się Mateusz Borkowski, Damian Nagana, Marek Morus, Izabela i Joachim Zeiskowie, Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska, Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz, Mariusz Kozak i Jacek Szawioła, Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus, Artur, Agnieszka i Dajan Kotońscy, Sandra i Krzysztof Zagrodnikowie, Agnieszka Murak i Ewa Rogalska, Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal, Jakub Feliński oraz Kasia i Andrzej Gąsienica.

Zobaczcie zdjęcia z sesji zdjęciowej bohaterów "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Magda (gość)

    Dla mnie te dwie nowe typki dramat puste lale

    18.01.2020 08:15
  • hjk (gość)

    lubię Kotańskich, fajny program

    17.01.2020 07:33
  • Lola (gość)

    Felek w punkt! Ta rodzinka nieuków! Wstyd!

    15.01.2020 22:19
  • Ania (gość)

    Kotonscy i Regina z tym panem zapominam jak ma na imię. Super program. 😘😘😘😘

    15.01.2020 22:01
  • Kata (gość)

    Ja tam lubię Kotońskich :) za to rażą mnie coraz bardziej chamskie komentarze Big Boya o kobietach...

    15.01.2020 19:19
  • Marco (gość)

    Fajny program

    15.01.2020 15:20
  • Dayena (gość)

    Tej chały nie da się oglądać .

    15.01.2020 15:18
  • Wera (gość)

    Kotońscy a ja was love❤️ I wszystkich pozostałych 😍 jebac hej!

    15.01.2020 13:58
  • Aga (gość)

    Kotońscy żałośni. Cała rodzinka przygłupawa. Gwiazdorzą. Ona szpetna na maksa a uważa się za piękność (mówi że ma ładną buzię😂) ciągle się sobą zachwyca🙈. Masakra.Nie mają nic do powiedzenia poza tym że się lubią bzykać i jacy są świetni i wyluzowani. Słoma z butów.

    15.01.2020 10:47
  • Dama (gość)

    Kotońska lepiej się nie odzywaj ryj jak koń nie obrażając koni

    15.01.2020 09:16
  • Grażyna (gość)

    Kotońska żenada

    15.01.2020 09:10
  • Nika (gość)

    Pani kotonska powinna się zdecydować czy jest za bowiem czy za diabłem, a bi boy, niech przestanie używać słowa chamica, pozatym ok noi niestety ale ja nie jestem za gejami mimo że to sympatyczne ludzie szkoda

    15.01.2020 08:57
  • Młody (gość)

    Ja z żoną przestaliśmy oglądać ten program przez kotonska... Za kogo ona się ma!!!???

    15.01.2020 08:24
  • Ana (gość)

    Wszyscy są super oprócz Kotońskich.I gdy się pojawiają trzeba skakać po programach aż znikną.Chciałabym wiedzieć co oni robili jak inni chodzili do szkoły. ŻENADA.

    15.01.2020 07:41
  • Wiolka (gość)

    Program pokazuje Polaków przed telewizorami, nie Elitę umysłową tylko przekrój przez nasze społeczeństwo.. tacy jesteśmy więc po co te głupie komentarze o Kotonskich czy innych uczestnikach

    15.01.2020 06:35
  • Gośka (gość)

    Ten program polega na komentowanie tego co leci w tv. To dlaczego Pani Renia wiecznie ucisza Pana Józefa. Nie wolno facetowi się odezwać