"Gogglebox. Przed telewizorem". Izabela Zeiske ma wielkie serce. Gwiazda TTV wychowała sześciu synów, z czego czterech adoptowała

Izabela Zeiske, czyli bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem", zaskoczyła jakiś czas temu swoich fanów szczerym wyznaniem. Gwiazda TTV opowiedziała na kanapie w "Dzień Dobry TVN", że jest mamą sześciu synów. Nie wszyscy wiedzieli, że Joachim ma adoptowane rodzeństwo.

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" - Izabela Zeiske opowiedziała o adopcji

Izabela Zeiske, która razem z synem Joachimem występuje w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" gościła kilka miesięcy temu w "Dzień Dobry TVN".

Ulubienica widzów nie boi się pomagać. Z programu TTV znamy ją jako miłośniczkę zwierząt. Tym razem w rozmowie z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme opowiedziała o swojej wielkiej rodzinie. Okazuje się, że Joachim Zeiske ma adoptowane rodzeństwo.

Tak żyją i mieszkają bohaterowie programu TTVZobacz więcej

Izabela Zeiske wraz z mężem stworzyła rodzinę zastępczą dla czterech chłopaków.

We mnie to od zawsze siedziało jakoś i w mężu mi się wydaje, że też, dlatego że my tak się dobraliśmy trochę "w korcu maku". On jest jedynakiem, ja jestem jedynaczką, może nam czegoś brakowało... - wyznała Izabela w "Dzień Dobry TVN".

To nie była tylko wasza decyzja. To była wspólna decyzja. Były narady (...) Mój biologiczny brat jest dziesięć lat starszy ode mnie, więc w momencie, kiedy przyszedł cztery lata starszy chłopak, przyjąłem go jak brata - dodał siedzący obok Joachim Zeiske.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nnn (gość)

  Synalek Joachim ma żydowskie imię.

  30.01.2022 14:00
 • Jati (gość)

  A ty Carlo zimny jesteś? To coś nie tak z tobą może schodzisz. Jak ktoś grzeczny i sympatyczny to musi być gej od razu. Brawo. A nawet gdyby był to co?????

  30.01.2022 13:58
 • Xxxx (gość)

  Co mnie to obchodzi szczególnie ta baba wiecznie z rozdziawioną japą

  30.01.2022 13:38
 • Rudziks (gość)

  Carlo ciepły to chyba ty jesteś . Gdzieś czytałam że on zaprzeczył że jest gejem

  30.01.2022 13:20
 • Gość (gość)

  Ja wychwalam jedenaście dzieci swoich i ciężko pracowałam nikt mi nie mówi że jestem super że mam Wielkie serce raczej w tamtych czasach zresztą nic się nie zmieniło słyszałam patologia

  30.01.2022 12:11
 • PanS (gość)

  No tak, " przecież brali za to kasę" , jakież to polskie. Zawiść na każdym kroku.

  30.01.2022 11:11
 • Dana Sasiadka Izy (gość)

  IZA JESTEŚ WIELKA🤗🌷

  30.01.2022 10:36
 • Medyk (gość)

  Ten gość ma rację. Niektórzy to traktują jako sposób na życie.

  30.01.2022 10:12
 • Taka jedna (gość)

  Do gość - ale madrala. Dzieci adopcyjne, albo z rodzin zastępczych to są straumatyzowane dzieci, małoletni z jakimiś deficytami być ma że nawet upośledzone fizycznie lub psychicznie , pochodzą z patologicznych rodzin , są to bardzo pokrzywdzone dzieci które wymagają szczególnych umiejętności wychowawczych, sprawiają wiele problemów i trzeba włożyć mnóstwo pracy, aby te dzieciaki wyprowadzić na prostą. Wychowanie bezproblemowego dziecka przekracza możliwości wielu rodziców, a co dopiero mówić o takich szczególnych przypadkach.

  30.01.2022 09:26
 • Gość (gość)

  Skoro byla rodzina zastepcza to dostawala za to kasę. Nievh nie robi z suebie bohaterki. I niech nie drze gęby podczas wywiadu

  30.01.2022 08:48
 • Carlo (gość)

  przecież on jest cieply

  30.01.2022 06:07
 • Dana (gość)

  Ludzie o wielkich sercach.

  30.01.2022 04:05
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×