"Gogglebox. Przed telewizorem". Jacek Ochman nie żyje. To były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córeczki

Ta informacja była szokiem dla wszystkich. Nie żyje Jacek Ochman, były partner Sylwii Bomby z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i ojciec jej córeczki, Antosi.

Multimedia

Jacek Ochman nie żyje. To były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córeczki

Jacek Ochman nie żyje. To były partner Sylwii Bomby, gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Jacek Ochman był ojcem córki Sylwii Bomby, małej Antosi, która urodziła się 10 grudnia 2018 roku.

Sylwia Bomba ponad rok temu rozstała się z Jackiem Ochmanem. Informacja o końcu ich związku w mediach pojawiła się w lipcu 2021 roku i wówczas Sylwia Bomba tak komentowała sytuację:

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia.

Olaf Lubaszenko ważył ponad 160 kg. Długo walczył o zdrowie i schudł blisko 80 kg! Zobaczcie, jak zmieniał się słynny aktor!Zobacz więcej

Później Sylwia Bomba zapewniała, że do końca walczyła o tę miłość. Nic dziwnego, bowiem wcześniej Sylwia Bomba i Jacek Ochman wyglądali na szalenie zakochanych. O partnerze Bomby było niewiele wiadomo, jednak sama celebrytka od czasu do czasu pokazywała go w mediach społecznościowych. Wówczas komentarze głównie skupiały się na sporej różnicy wieku między zakochanymi. W wywiadach Sylwia Bomba opowiadała, jak na Jacka Ochmana trafiła... przypadkiem w centrum handlowym. To wtedy się poznali, umówili i zaiskrzyło.

Długo trudno było uwierzyć w informację o śmierci Jacka Ochmana. Niestety, tę tragiczną informację najpierw potwierdzili przedstawiciele klubu piłkarskiego Znicz Pruszków, którego Jacek Ochman przez kilka lat był prezesem.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy o nagłej śmierci Jacka Ochmana. Byłego Prezesa MKS Znicz Pruszków, wieloletniego działacza naszego Klubu i wielkiego fana piłki nożnej. Wyrazy współczucia składamy Mamie i dzieciom. Do zobaczenia Prezesie na niebiańskiej trybunie!

Później tę informację potwierdziła także Sylwia Bomba, która na swoim InstaStory napisała:

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi... Z głębokim smutkiem potwierdzam, że w dniu 26.07.2022 odszedł od nas Jacek Ochman, tata Antosi. Żadne słowa nie wyraża tego, co teraz czujemy. Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia, kondolencje i modlitwy. Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby.

Niewiele wiadomo o Jacku Ochmanie, poza tym, że jego pasją była piłka nożna. Przez kilka lat był prezesem drużyny Znicz Pruszków. Z poprzedniego związku ma dorosłego syna.

Składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim Jacka Ochmana.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×