"Gogglebox. Przed telewizorem". Jacek Szawioła był fryzjerem Andrzeja Dudy! Jak wspomina współpracę z prezydentem i jego żoną?

Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" był fryzjerem Andrzeja Dudy. Po kontrowersyjnych słowach obecnie urzędującego prezydenta, który stwierdził w Brzegu, że LGBT to ideologia, media zaczęły przytaczać wypowiedź Jacka na temat prezydenckiej pary. Jak gwiazdor TTV wspomina współpracę z prezydentem i jego żoną?

Multimedia

Nie milkną echa brutalnego pobicia Jacka Szawioły z "Gogglebox. Przed telewizorem", do którego doszło w sobotę, 20 czerwca w Warszawie. Bohater popularnego programu TTV został zaatakowany na klatce schodowej.

Jacek Szawiola brutalnie pobity! Drastyczne nagranie w sieci!Zobacz więcej

Nagranie z zakrwawioną twarzą, które Jacek wrzucił do sieci, poruszyło tysiące internautów. "Gazeta Wyborcza" poinformowała, że w poniedziałek (22 czerwca, przyp. red.) adwokat Justyna Sokół ma złożyć w prokuraturze w Warszawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Na razie nie wiadomo, czy atak na Jacka miał związek z jego orientacją seksualną (jest homoseksualistą). Sprawę bada policja.

Będziemy starać się ustalić, przez kogo został pobity, z tego co wiem, na miejscu była grupa dochodzeniowo-śledcza - przekazał Piotr Świstak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Widzowie apelują o zmiany w programie. W 13. sezonie zabraknie pięknej modelki?Zobacz więcej

Jacek Szawioła był fryzjerem Andrzeja Dudy

Jacek Szawioła to fryzjer, który występuje w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". W poprzedniej kampanii prezydenckiej współpracował z Andrzejem Dudą. Był jego fryzjerem. Teraz, kiedy kwestie światopoglądowe wysunęły się na pierwszy plan w trwającej kampanii Andrzeja Dudy, media zaczęły przytaczać wypowiedź Jacka Szawioły dotyczącą współpracy z prezydentem RP i jego żoną.

Tak, trafiłem tam z polecenia. Wszystko zaczęło się na początku kampanii wyborczej i trwało jeszcze krótko po jego zaprzysiężeniu. Przyznam, że współpracę z rodziną prezydencką wspominam całkiem miło. Choć w kategoriach poglądów politycznych zbiera mi się na wymioty, to prywatnie są fajnymi ludźmi. Zwłaszcza pani Agata, której poczucie humoru uwielbiam. No ale musi takie mieć, skoro jeszcze to wszystko wytrzymuje… - mówił Szawioła w wywiadzie dla natemat.pl.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Oni (gość)

    Mądre słowa "sab "

    22.06.2020 17:16
  • sab (gość)

    niech powie ile zarabial a ocenia i wypowiada sie o swojej zonie albo mezu jak go ma a LGBT to Zaraza Swiata sprowadzona przez Trzaskowskiego do Polski

    22.06.2020 16:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×