"Gogglebox. Przed telewizorem", "Królowe życia" i inne hity TTV w maratonach na każdy tydzień! Sprawdź, kiedy oglądać!

Nie każdy tydzień musi wyglądać tak samo! Od 20 kwietnia w ramach tygodniowych maratonów TTV przypomni swoje największe hity. Sprawdź, kiedy oglądać "Gogglebox. Przed telewizorem", "Królowe życia" i inne programy stacji!

Multimedia

Hity TTV w cotygodniowych maratonach

Od poniedziałku do niedzieli o godz. 20:00 widzowie będą mogli obejrzeć odcinki swoich ulubionych programów – m.in. "Gogglebox. Przed telewizorem", "Królowe życia", "own the road. Zespół w trasie" czy "Kanapowcy". W pierwszym tygodniu, od 20 do 26 kwietnia, w ramach akcji "Cały tydzień… w dobrym towarzystwie" wyemitowane zostaną codziennie o godz. 20:00 dwa odcinki hitu stacji, programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Ewa Mrozowska w końcu pokazała męża! Fanki są nim zachwycone!Zobacz więcej

Od kolejnego poniedziałku, tygodniowy maraton rozpoczną "Królowe życia". Widzowie podczas "Całego tygodnia… na wariackich papierach" będą mogli przypomnieć sobie wydarzenia, które w minionej serii wydarzyły się w życiu bohaterów. Z kolei od 4 do 9 maja pod hasłem "Całego tygodnia… wśród przyjaciół" fanów programu "Down the road. Zespół w trasie" czeka podróż Przemka Kossakowskiego i jego nowych znajomych, którzy z odcinka na odcinek pierwszego sezonu cieszyli się coraz większą popularnością i sympatią widzów. Tydzień później zgodnie z dewizą "Cały tydzień… wyciskamy" wyemitowani zostaną "Kanapowcy", kolejna z nowości wiosennej ramówki stacji.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Podczas "Całego tygodnia… na zakupach", który na antenie TTV trwać będzie od 18 do 24 maja, widzowie przypomną sobie najciekawsze gadżety i ich wyjątkowych twórców, którzy zaprezentowali się na scenie programu "Kto to kupi?". Na finał stacja przygotowała "Cały tydzień… z cudzą żoną", czyli serię z odcinkami "Zamiany żon".

"Cały tydzień... z TTV" - program tv

20.04 do 26.04 – "Cały tydzień… w dobrym towarzystwie"” (Gogglebox. Przed telewizorem, poniedziałek - piątek po 2 odcinki, weekend - 1 odcinek, godz. 20:00)
27.04 do 03.05 – "Cały tydzień… na wariackich papierach" (Królowe życia, 2 odcinki, godz. 20:00)
04.05 do 09.05 – "Cały tydzień… wśród przyjaciół" (Down the Road. Zespół w trasie, 2 odcinki, godz. 20:00)
18.05 do 24.05 – "Cały tydzień… na zakupach" (Kto to kupi? 1 odcinek, godz. 20:00)
25.05 do 31.05 – "Cały tydzień… z cudzą żoną" (Zamiana żon, 1 odcinek, godz. 20:00)

Jednocześnie na antenie stacji nie zabraknie również kontynuacji programów z wiosennej oferty programowej. Premierowe odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem", Królowych życia", "Down the road. Zespół w trasie", "Kanapowców", "Kto to kupi?" oraz "Zamiany żon" emitowane będą bez zmian, zgodnie z zaplanowaną ramówką.

Program Przemka Kossakowskiego od maja na głównej antenie TVN!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×