"Gogglebox. Przed telewizorem". Mariusz Kozak i Jacek Szawioła nie są już razem? Fani w szoku! Para pozostanie w programie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Fani programu "Gogglebox. Przed telewizorem" są w szoku! Wszystko wskazuje na to, że Mariusz Kozak i Jacek Szawioła już nie są razem. Czy to oznacza, że para zniknie z show TTV?

Multimedia

"GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła to jedni z najpopularniejszych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie wprost pokochali tę parę i nie ma czemu się dziwić. Celne, często ironiczne, ale też pełne dystansu komentarze odnośnie do oglądanych programów telewizyjnych, były wizytówką pary. Czy teraz to ulegnie zmianie i para zniknie z programu?

Panowie w ostatnim odcinku programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zasugerowali widzom, że już nie są parą. To potwierdza plotki, które pojawiały się już od jakiegoś czasu, sugerujące, że Mariusz i Jacek rozstali się po ośmiu latach związku.

"Big Boy" chudnie w oczach! Mateusz Borkowski zrzucił już ponad 140 kilogramów! Jak to zrobił? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Nie wiemy, czy panowie mają już nowych partnerów, ale ich rozstanie przebiegło w dobrej atmosferze i panowie dalej są przyjaciółmi, więc nikt nie powinien spodziewać się ich odejścia z "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Wyobrażacie sobie program bez tej pary?

Źródło: x-news

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • eM.eF (gość)

    kocham ich! i mysle ze gdybym miala byc facetem, bylabym gejem :D

    15.01.2019 18:33
  • Polo (gość)

    Obaj są fajni, jak by znikneli byłby to cios dla porogramu i środowiska gejowskiego, bardzo pozytywni goście, zwłaszcza Jacka lubię. I żeby nie było ,nie popieram "gejostwa", nie lubię oglądać na ulicy panów w rurkach i innych przebierańców, po za tym nic do nich nie mam, niech sobie żyja jak lubią i niech będą szczęśliwi.

    13.01.2019 15:08
  • bobajsu (gość)

    muszą byc w programie :D są genialnym duetem ! :D

    09.01.2019 22:41
  • Jolka (gość)

    Bardzo dobrze, że się rozstali. Mariusz inteligentny i zabawny, natomiast Jacek gbur i prostak. Nie okazywał szacunku Mariuszowi. I te jego docinki w stronę Mariusza. Życzę powodzenia Panu Mariuszowi

    07.01.2019 12:20
  • Malgo (gość)

    Bardzo ich lubię,porównajcie sobie tych gejów,a tych z programu "Królowe życia"

    06.01.2019 23:45
  • MONIKA (gość)

    Zawsze byli dziwni dobrze, że ich nie nie będzie cieszę się bo oglądam od początku wszystkie sezony!

    06.01.2019 20:14
  • Ja (gość)

    Mariusz bardzo na + a ten drugi to cham i prostak

    31.12.2018 17:14
  • Jab (gość)

    Mariusz bardzo sympatyczny,kulturalny,inteligentny człowiek,ten mały z kolei sympati nie wzbudza,zero kultury osobistej,arogancki,pretensjonalny

    30.12.2018 23:57
  • Ewa (gość)

    Oj wielką szkoda zawsze byłam przeciwko takim związkom ale wy wzbudzieliscie tak wielką sympatię u mnie jesteście cudowni ,inteligentni że aż żałuję że jesteście gejami kocham was

    29.12.2018 23:55
  • kola (gość)

    fajni faceci i tyle

    29.12.2018 23:19
  • Aga_1972 (gość)

    Szkoda, zabawna para.

    25.12.2018 11:12
  • Karmelka (gość)

    Najważniejsze by to im było dobrze. Brawo chłopaki jakoś tak ten program oglądam dopiero od 8 sezonu i uważam ich za bardo pozytywne osoby.

    12.12.2018 11:17
  • andzia (gość)

    bardzo lubiłam tą parę i szkoda ,że się rozstali ,bo fajna para z nich

    09.12.2018 19:24
  • Anna (gość)

    Dla mnie zdecydowanie lepszą połówką tej pary jest p. Mariusz.

    09.12.2018 11:44
  • JoannaM (gość)

    Szkoda, bo mają dystans do siebie i celne, ironiczne komentarze.

    08.12.2018 23:52
  • Elcia (gość)

    Szkoda bardzo fajny jest Mariusz i te jego "słucham ?" A bez Jacka by się obyło

    07.12.2018 23:45
  • Magic (gość)

    A ja ich lubie za dystans do siebie i poczucie humoru. Bedzie mi ich brakowało

    07.12.2018 07:36
  • Magda (gość)

    Szkoda, program bez nich to lipa :(

    06.12.2018 18:12
  • Arcon37 (gość)

    Może i widzowie ich pokochali. Tylko ilu tych widzów jest? Zbyt szumnie powiedziane

    06.12.2018 11:25
  • Nihan (gość)

    Szkoda, bo są zabawni