"Gogglebox. Przed telewizorem". Marta Gołębiowska opowiedziała o groźnym wypadku, który cudem przeżyła. "Złamałam dziewięć kręgów"

Marta Gołębiewska jest widzom dobrze znana za sprawą programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i teleturnieju "99 - gra o wszystko". Choć cechuje ją szeroki uśmiech i pozytywne nastawienie, nie zawsze miała powody do radości. Jak wyznała na kanapie "Dzień dobry TVN", do dziś odczuwa konsekwencje groźnego wypadku który cudem przeżyła!

Multimedia

Marta Gołębiowska miała groźny wypadek, który cudem przeżyła. "Złamałam dziewięć kręgów"

Marta Gołębiowska zyskała ogólnopolską rozpoznawalność i popularność za sprawą programów TTV, "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz "99 - gra o wszystko".

Marta Gołębiowska opowiedziała o groźnym wypadku

Marta Gołębiowska ostatnio podzieliła się wspomnieniami z groźnego wypadku, jakiemu uległa kilka lat temu. Jak wyznaje - cudem wówczas przeżyła! Jednak po dziś dzień odczuwa bolesne konsekwencje tamtych wydarzeń. - Od wczoraj mój kręgosłup daje mi nieźle popalić, trochę go nadwyrężyłam i teraz mocno pokutuję - wspomniała w mediach społecznościowych.

Owa pokuta dotyczy właśnie wypadku i obrażeń, których wówczas doznała.

Była gwiazdą i miała ogromny talent. Przez nałóg sięgnęła dna. Co robi dziś?Zobacz więcej

To była druga w nocy, sportowy samochód. Ja prowadziłam i weszłam w zakręt 180 km/h. Wyrzuciło nas z zakrętu i uderzyliśmy w kilka drzew. Cud, że przeżyliśmy - opowiadała niedawno w rozmowie z Oskarem Netkowskim z "Dzień dobry TVN", cytuje jej słowa portal "Teleshow".

Gwiazda TTV doznała wówczas bardzo poważnych obrażeń!

Złamałam dziewięć kręgów - m.in. C1, który jest pierwszym kręgiem, który trzyma głowę. Pękł w dwóch miejscach. Oprócz tego cztery kręgi szyjne i trzy piersiowe. Naderwałam więzadła żółte, które trzymają rdzeń kręgowy. Dwa tygodnie spędziłam w szpitalu, potem pół roku w domu - cytuje jej słowa portal "Teleshow".

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Koledzy żartowali z jego związku z aktorką Zobacz więcej

Jak sama przyznaje - niewiele brakowało, by wylądowała na wózku inwalidzkim. Na szczęście operacja i długa rehabilitacja pomogły jej odzyskać sprawność. Dziś Marta Gołębiowska uprawia sport - jeździ m.in. na rolkach i rowerze.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Urszula Dudziak szykuje się do ślubu? Jej córka zdradziła szczegółyZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×