"Gogglebox. Przed telewizorem". Mateusz "BigBoy" Borkowski pokazał, jak zmieniło się jego ciało po zrzuceniu ponad 160 kg!

Mateusz "BigBoy" Borkowski to jeden z bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem", którego przemianę praktycznie na żywo śledzili widzowie telewizji TTV. Mężczyzna zmienił się niemalże całkowicie od pierwszych odcinków "Goggleboxa", zrzucając ponad 160 kilogramów! Teraz jednak "BigBoy" przypomniał, że taka metamorfoza zawsze zostawia swoje ślady!

Multimedia

Trzeba pogratulować Mateuszowi Borkowskiemu odwagi, bo nie każdy odważyłby się opublikować takie zdjęcie w sieci. "BigBoy" natomiast bez kompleksów i z pozdrowieniami dla hejterów zaprezentował jak obecnie wygląda jego nagie ciało.

Mężczyzna w ostatnim czasie zrzucił ponad 160 kilogramów. Gwiazdor telewizji TTV nigdy nie ukrywał, że jego metamorfoza jest zasługą operacji zmniejszenia żołądka, ale nigdy wcześniej nie pokazywał ani nie mówił, jak jego ciało zareagowało na taką zmianę.

Mateusz "BigBoy" Borkowski zakochany! Kim jest jego wybranka?Zobacz więcej

Teraz jednak Mateusz "BigBoy" Borkowski postanowił się odważyć, a jego fani są wprost zachwyceni!

Mordko, dobrze jest, zrobiłeś więcej niż nie którzy mogą pomyśleć. Ja też zgubiłem parę kilo ale ty zrobiłeś grubą robotę 😜

Wiesz co nie przepadam za tobą, ponieważ masz czasami seksistowskie żarty, ale za ten post podziwiam. Szacun🙌

Normalnie uwielbiam Cię 👍🏻😍

Brawo BIG... 🤗 Dla hejterów środkowy paluch... 😎🤟🖤

Jak oceniacie przemianę "BigBoya"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×