"Gogglebox. Przed telewizorem". Mateusz "BigBoy" Borkowski pokazał się na zdjęciu bez koszulki! Fani: Chudniesz w oczach!

Mateusz "BigBoy" Borkowski to jeden z bohaterów programu TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna na przestrzeni wszystkich sezonów show przeszedł ogromną przemianę i dzisiaj nie przypomina w żaden sposób "BigBoya" z pierwszych odcinków!

Multimedia

Mateusz "BigBoy" Borkowski to jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Chociaż komentarze mężczyzny sprawiają, że widzowie dzielą się na dwa obozy - tych, co go kochają i tych, co go nienawidzę, to jednak nie można odmówić mu charyzmy.

Do tego ogromne wrażenie robi przemiana fizyczna, jaka zaszła na przestrzeni wszystkich sezonów! Mateusz Borkowski schudł ponad 160 kg i wygląda na to, że to nie koniec! Fani są zgodni, "BigBoy" chudnie w oczach!

W ostatnich dniach gwiazdor TTV opublikował swoje nowe zdjęcie, na którym prezentuje się bez koszulki. I chociaż mężczyzna chciał pochwalić się nowymi tatuażami, to jednak większość fanów zwróciła uwagę na jego ciało.

Mateusz "Big Boy" Borkowski zaniepokoił fanów swoim czarno-białym zdjęciem. "Spoczywaj w pokoju"Zobacz więcej

Szacun👌👌👌

O kurczę ale zmiana sylwetki na plus :)

Slim boy

Kurcze tak patrzę na ciebie i nie mogę uwierzyć że tak bardzo się zmieniłeś 😍

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zaściankowiec (gość)

    Gościu, zbastuj bo umrzesz z głodu. Sam o mało tego nie zaliczyłem, gdy z 88 kg zjechałem do 63 w 2 tygodnie, przy wzroście 158. Musieli mnie dokarmić rurką.

    04.01.2021 01:17
  • Git (gość)

    Po zgubieniu tyłu kilogramów to jest dobrze,brawo za wytrwałość.Do zmniejszenia żołądka trzeba spełniać określone warunki.

    03.01.2021 21:05
  • Ninek (gość)

    Fajna przemiana a ja mam odwrotnie byłem badyl 48kilo przy 180cm. A teraz 90kilo. I mam się dobrze pozdrowienia dla wielkiego.

    03.01.2021 19:37
  • Oooo (gość)

    Bełt

    03.01.2021 19:18
  • Zniesmaczony (gość)

    Każdy mówi, że schudł , ale nikt nie wspomniał, że to przez operacje bariatryczną 🤔.

    03.01.2021 12:07
  • Pawel Pawel (gość)

    Tak fajnie wygladales ja nie mowie zuciles kilanascie kilo i chwala ale teraz jestes obrzydliwy zrobiles sie stary Nawet juz nie potrafisz byc tym Mati ktorym byles pojebalo sie w dupie A byles zajebisty

    03.01.2021 11:58
  • Madzia czaja (gość)

    Madzia czaja

    03.01.2021 11:43
  • Katarzyna (gość)

    Strasznie Pan wygląda dobrze że schudł Pan ale za dużo .

    03.01.2021 11:40
  • Barbara (gość)

    Ładna przemiana,ale przed tatoo na klacie zoperowała bym wiszące piersi i brzuch, ćwiczenia same tu nie pomogą a ciężko będzie teraz chirurgowi pracować jak jest tatuaż w miejscu do operacji.

    03.01.2021 11:23
  • HannAnna.. (gość)

    Mateusz nie chudnij już bo znikniesz, jak przysłowiowa kamfora.🧞‍♂️

    03.01.2021 11:00
  • Kamarog (gość)

    Żenada to wszystko

    03.01.2021 10:25
  • Zxr 600 (gość)

    Ten program co w nim gra jest extra , oglądam z synem i pokazuje mu jak człowiek nie powinien się zachowywać i wyśmiewać z innych ,najlepsza jest ta parka co była z GOLD CARD w Paryżu i nie umiała zamówić kebaba , a ocenia innych

    03.01.2021 09:52
  • Iza (gość)

    A Ty kim jesteś? Oceniasz innych A ten wpis wiele nie odbiega od tej oceny. Nie jesteś ktoś tylko coś. Przemyśl zanim coś napiszesz

    03.01.2021 08:28
  • Ktoś (gość)

    Cham prostak wygląda jak gazeta pomorska brak słów na takich pajacow🥵

    03.01.2021 07:51
  • Marcelina (gość)

    Pajac z małym fiutem Czy zapasiony czy chudy ten sam niedorozwój z tym.

    03.01.2021 06:03
  • Lila (gość)

    I tak skóra wisi i piersi trzeba je jeszcze poprawić

    03.01.2021 03:34
  • Zuza (gość)

    Czy gruby czy chudy ,zawsze taki sam. Jego komentarze są poniżej poziomu ,taki chamski frajer co mysli ze jest kims

    03.01.2021 01:03
  • Ola (gość)

    Fajnie ze schludł ,ale charakter ma koszmarny.zwykly prostak cham hałaśliwy dupek kolejny co ma parcie na szkło a jest nikim

    03.01.2021 01:00
  • max (gość)

    jestem na nie ! wybacz przepraszam wiem ile to wysilku ale wygladasz troche jak mumia .

    02.01.2021 23:20
  • Corvo (gość)

    Gościu zrobił z siebie brudnopis. Bravvo