"Gogglebox. Przed telewizorem". Patrycja Szreder w ciąży! Pięna gwiazda TTV zdradziła płeć dziecka

Rodzina "Gogglebox. Przed telewizorem" znów się powiększy. Bohaterka programu, Patrycja Szreder zdradziła, że jest w ciąży! Gwiazda TTV ujawniła także, czy na świecie pojawi się chłopiec czy dziewczynka.

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" - Patrycja Szreder w ciąży

Patrycja Szreder wraz z byłą wodzianką Kuby Wojewódzkiego, Martą Karpińską zasiliła szeregi "Gogglebox. Przed telewizorem" w 11. sezonie. Teraz piękna brunetka zdradziła, że jest w ciąży. Modelka opublikowała na swoim profilu na Instagramie piękne zdjęcia, na których eksponuje zaokrąglony brzuch.

Ewa Mrozowska cierpiała na anoreksję! "Po ciąży w końcu siebie zaakceptowałam" - wyznaje gwiazda TTVZobacz więcej

Kochani chcę się z Wami podzielić cudowną nowiną... Tak... zostanę mamą ❤️ To piękny dla nas czas i nowa rola przed nami ❤️ Nasze największe marzenie właśnie się spełnia ❤️

Patrycja Szreder dodała hasztag "babyboyontheway", co oznacza, że modelka będzie miała syna. Chłopiec ma przyjść na świat pod koniec lipca.

Przypomnijmy, że to kolejne dziecko, które pojawi się w trakcie "Gogglebox. Przed telewizorem". W międzyczasie rodzicami zostali już Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska i Dominik Abus.

Gratulujemy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Obywatel IV RP (gość)

    Rozebrała się do CKM'u oraz wystąpiła w paru teledyskach disco-polo i od razu gwiazda z niej.

    15.04.2020 15:46
  • Pisiorro (gość)

    Kim ona jest? Jakaś kolejna gwiazda disco polo?

    24.03.2020 16:27
  • Muppet (gość)

    Bardzo ladna dziewczyna.Bije na głowe te dwa brzydkie muppety bombe i te druga.

    14.02.2020 08:01
  • Seban (gość)

    Kto pisze te artykuły z błędami dyslektyk????

    13.02.2020 16:39
  • Endzi (gość)

    Jaka z niej gwiazda chyba sobie jaja robicie nie znacie znaczenia słów .... Kilka razy się pokazała w programie i już gwiazda a to dobre .... Piękna to ona będzie jak zdejmie z siebie tą tandetę która upiększa jej wygląd ... Przecież ona jest plastik fantastic i nic więcej pani nikt .....żenujący artykuł

    13.02.2020 10:19
  • Paula (gość)

    Żadna z niej gwiazda, ani to ładne ani inteligentne. Dno :)

    13.02.2020 00:23
  • Aleks (gość)

    Nie wiem czy piękna, musi wyciągnąć silikony, zmyć makijaż, ściągnac włosy, paznokcie, sztuczne żeby, sztucznego pieprza i zlikwidować retusz to będę mógł ocenić czy piekna, ale kto to jest? Bo oglądam ten program i nigdy jej nie widzialem

    12.02.2020 22:45
  • Ola (gość)

    Kto to jest?

    12.02.2020 21:34
  • Borowy81 (gość)

    I czym tu się cieszyć czy podniecać, jak ta dziewczyna jest bardziej sztuczna niż naturalna.

    12.02.2020 21:21
  • Osoba (gość)

    A kto to jest???

    12.02.2020 21:00
  • Kobieta (gość)

    Nie kojarze jej w ogole!!!

    12.02.2020 21:00
  • Kobieta (gość)

    Nie kojarze jej w ogole!!!

    12.02.2020 21:00
  • Ktod (gość)

    Nie ma jal to napisac z błędem

    12.02.2020 19:28
  • Gość (gość)

    Na 3 zdjęciu pieprzyk po prawo, na reszcie zdjęć pieprzyk po lewo. Dziwne.

    12.02.2020 18:10
  • Widz (gość)

    To żadna gwiazda, promują ja nie wiedzieć czemu

    12.02.2020 17:28
  • Okon (gość)

    Martw się o swoją cholote

    12.02.2020 17:19
  • Bleble (gość)

    I będzie karmić biedne dziecko silikonem 😕

    12.02.2020 17:08