"Gogglebox. Przed telewizorem". Powstanie 10. sezon programu TTV! Sylwia Bomba będzie dalej w programie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Doskonałe wieści dla fanów programu "Gogglebox. Przed telewizorem"! Telewizja TTV właśnie potwierdziła, że powstanie 10. edycja programu! Czy Sylwia Bomba, która niedawno została mamą, wciąż będzie w programie? Sprawdźcie!

Multimedia

"GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM" 10. SEZON - KIEDY PREMIERA?

Jesienne odcinki „Gogglebox. Przed telewizorem” oglądało średnio 601 tys. widzów, czyli o 158 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej! Dlatego już wiosną program wraca z 10. sezonem na antenę TTV.

Krzysztof Radzikowski pobił rekord Guinnessa! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Nie zabraknie w nim oczywiście bohaterów znanych od dawna: Krzysztofa Radzikowskiego i Dominika Abusa, Mariusza Kozaka i Jacka Szawioły, Ewy Mrozowskiej i Sylwii Bomby, Mateusza Borkowskiego, Damiana Nagany i Marka Morusa, Izy i Joachima, małżeństwa Sandry i Krzyśka Zagrodników, bliźniaczek Ewy i Agnieszki, przyjaciół Krzyśka, Felka i Mariana, rodziny Kotońskich oraz seniorów - Reginy i Józka.

Pojawią się także nowi bohaterowie! Kto jeszcze zasiądzie przed telewizorem? O tym przekonamy się już wkrótce!

Źródło: x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ana (gość)

  A ja ich uwielbiam Wszystkich

  06.03.2019 16:58
 • Jiga (gość)

  Mnie nie tyle drażni, co rozśmiesza ten rudy p.eda.ł. Widać, że to zakompleksiony wieśniak, a stara się być taki oryginalny, a jego komentarze to wypływająca z niego frustracja i sztuczna gadka. Nie pokazujcie rego prymitywa już.

  11.02.2019 22:40
 • viki (gość)

  a mnie drażni BIG BOY czyli Mateusz Borkowski - i to od dawna. Nie mogę słuchać jego - moim zdaniem- głupich i seksistowskich komentarzy. Za to uwielbiam innych uczestników a tamtego staram się nie słuchać choć cały czas mnie wkurza. Cóż gusta są - jak widać - róźne

  27.01.2019 15:13
 • Zeus (gość)

  Ja sie pytam kiedy usuniecie państwa kotonskich strasznie mnie drażnią nie moge na nich patrzeć a chciałbym oglądać ten program.

  25.01.2019 11:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×