"Gogglebox. Przed telewizorem" sezon 11. Była wodzianka Kuby Wojewódzkiego i jej przyjaciółka nowymi komentatorkami show TTV! Kim są Marta Karpińska i Patrycja Szreder?

Za nami start 11. sezonu programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Ci, którzy mieli okazję obejrzeć 1. odcinek nowej edycji show z pewnością zorientowali się, że do grona komentatorów dołączyła nowa para. Sprawdzamy kim są Marta Karpińska i Patrycja Szreder!

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" sezon 11 - emisja od 2 września, w poniedziałki, o godzinie 22:00 na TTV

Marta Karpińska i Patrycja Szreder tworzą nową komentatorską parę w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Jesteśmy przekonani, że szczególnie męska część widowni programu TTV nie będzie mogła oderwać wzroku od pięknych dziewczyn!

Marta Karpińska zdecydowanie nie boi się kamer. 28-letnia modelka pochodzi z Włocławka, ale mieszka w Warszawie. Już w 2015 roku miała szansę dużo nauczyć się pracując w telewizji, bowiem była... wodzianką Kuby Wojewódzkiego w jego show w TVN! Dzisiaj Marta realizuje się głównie jako modelka, ale jak widać stale poszukuje nowych wyzwań, co może tłumaczyć zgłoszenie do programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Agnieszka Kotońska pokazała wnuka! Wiedzieliście, że jest babcią?Zobacz więcej

Razem z Martą telewizyjne programy komentuje Patrycja Szreder, która również jest modelką. Co ciekawe, obydwie panie doskonale znają inną komentatorkę z "Gogglebox. Przed telewizorem", Ewę Mrozowską, która współpracowała z dziewczynami jako makijażystka.

Myślicie, że panie sprawdzą się w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" i zostaną w show TTV przez kolejne sezony? Kibicujemy!

Komentarze

Skomentuj
  • Dorian (gość)

    Najnudniesza parka googlebox

    15.11.2019 21:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×