"Gogglebox. Przed telewizorem" sezon 11. Hit TTV powraca z nowymi odcinkami! Czy do komentujących dołączą nowi uczestnicy?

"Gogglebox. Przed telewizorem" to niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? Zobaczcie, czego spodziewać się po 11. sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" sezon 11 - emisja od 2 września, w poniedziałki, o godzinie 22:00 na TTV

Program „Gogglebox, Przed telewizorem” jest dawką dobrego humoru i wspaniałej rozrywki. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji

W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy - Damian "Nagana", Marek "Morus" z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek, Agnieszki i Ewy.

Jakie kraje w nowym sezonie odwiedzi Martyna Wojciechowska? Historie tych kobiet poruszą serca widzów!Zobacz więcej

Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich, Jacek Szawioła w duecie z Mariuszem Kozakiem, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy -Regina i Józek. Nie zabraknie także dwóch szczęśliwych małżeństw - Kasi i Jędrka oraz Sandry i Krzyśka.

Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? Przekonajcie się sami, oglądając nową serię naszego programu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×