"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba na pogrzeb Jacka Ochmana wybiera się bez córki. Gwiazda może liczyć na wsparcie w trudnym czasie

Sylwia Bomba nie ma ostatnimi czasy najlepszej passy - uczestniczka hitu TTV musi mierzyć się ze śmiercią byłego partnera i ojca jej córeczki. Nagłe odejście Jacka Ochmana postanowiło ją przed trudnymi decyzjami. Jedna z nich, o której opowiedziała publicznie wywołała nie lada zamieszanie wokół Bomby. Na szczęście gwiazda w tym trudnym czasie ma na kogo liczyć.

Multimedia

Sylwia Bomba na pogrzeb Jacka Ochmana wybiera się bez córki

Informacja o śmierci Jacka Ochmana, byłego partnera Sylwii Bomby i ojca jej córeczki Antosi, była szokiem dla wielu osób. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" odniosła się do tragicznych doniesień na swoim profilu w mediach społecznościowych.

"Zasady którymi kieruje się w życiu, uniemożliwiły mi dalszy udział"Zobacz więcej

Jacek Ochman był prezesem klubu piłkarskiego Znicz Pruszków w latach 2016-2021, a także działaczem MZPN i PZPN. Informację o jego pogrzebie podał klub za pośrednictwem Facebooka.

Jak wskazują media, Sylwia Bomba stanęła przed trudną decyzją: czy zabrać małą córkę na pogrzeb taty? Po konsultacji z psychologiem zdecydowała, że oszczędzi Antosi takich przeżyć i będzie ją sama reprezentowała podczas smutnej uroczystości, przypomina m.in. portal Gwiazdy.wp.pl.

Sylwia Bomba, choć jest w bardzo trudnym momencie życia, może liczyć na wsparcie. Na InstaStories gwiazda hitu TTV opublikowała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, opisując je w wymowny sposób:

Spokój. Wsparcie. Szczęście.

Redakcja Telemagazyn.pl składa Sylwii Bombie i małej Antosi szczere kondolencje i życzy siły.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×