"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba pozdrawia w bikini na stoku. Fani zachwyceni nowym zdjęciem!

Sylwia Bomba dała się poznać widzom za sprawą programu "Googlebox. Przed telewizorem". Jej zabawne komentarze i spektakularna metamorfoza, jaką przeszła, przysporzyły jej liczne grono fanów. Sylwia ich nie zaniedbuje i regularnie raczy kadrami za pośrednictwem profilu. Jej najnowsze zdjęcie rozpaliło fanów, którzy zasypują ją komplementami.

Multimedia

Sylwia Bomba pozuje w bikini na stoku

Sylwia Bomba, uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" dzięki komentowaniu programów telewizyjnych zyskała ogromną popularność. Bomba kuje żelazo póki gorące - na fali popularności wystąpiła między innymi w 12. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

Ogień na stoku

Sylwia pozostaje bardzo aktywna także w mediach społecznościowych, codziennie racząc fanów różnymi kadrami i pokazując prywatne życie. Wysiłek się opłaca - obecnie Bombę na Instagramie śledzi blisko 800 tys. osób. Najnowsze zdjęcie, które opublikowała, rozpaliło jej widownię.

Sylwia Bomba za bardzo gwiazdorzy? Fani mają jej już dosyć!Zobacz więcej

Na najnowszej fotografii Bomba pozuje w czerwonym bikini... na stoku! Przyznała, że z początku co prawda było jej zimno, ale szybko się przełamała. Jak jednak sama zaznaczyła, to doświadczenie uświadomiło jej, że fanką morsowania nie będzie. Bomba zawczasu też wytrąciła hejterom oręż z ręki, wskazując, że zdjęcie nie było poprawiane w żaden sposób, a takowe sugestie zainteresowana będzie postrzegała jako komplement.

Zobacz zdjęcia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×