"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba w seksownej sesji zdjęciowej! Fani w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieli?

Sylwia Bomba, gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", robi się coraz odważniejsza! Jej nowa sesja zdjęciowa bardzo rozbudziła wyobraźnię fanów, którzy Bomby w takim wydaniu chyba jeszcze nie widzieli!

Multimedia

SYLWIA BOMBA W SEKSOWNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ

Sylwia Bomba jest jedną z gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie wraz z Ewą Mrozowską komentuje programy telewizyjne.

Hitowy program stacji TTV przyniósł Sylwii Bombie ogromną popularność, więc nic dziwnego, że gwiazda stara się realizować także na innych polach. Niedawno wydała ebook o tym, jak schudła.

Teraz Sylwia Bomba prezentuje efekty swojej diety oraz ćwiczeń i trzeba przyznać, że wygląda fenomenalnie! Celebrytka tak opisała zdjęcia:

Dzień dobry, dzień dobry! ☀️ Dzisiaj mała ankieta 🤗 która z bombowych wersji podoba Wam się bardziej? Bardziej diablica czy bardziej anielica? 1️⃣ czy 2️⃣ zdjęcie? Dajcie znać w komenatarzach

Sylwia Bomba w stroju kąpielowym! Jakie kompleksy ma gwiazda TTV?Zobacz więcej

Fani są zachwyceni seksowną sesją zdjęciową! Chyba jeszcze nie widzieli Sylwii Bomby w tak odważnym wydaniu! Pod zdjęciami możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Sylwia pieknie 🤩Dla mnie zawsze bylas cudowna, nawet te pare kilogramów temu. Teraz za to olsniewasz i jestes dla wielu wzorem do nasladowania

Na drugim jesteś mega sensualna i kusząca. Za to na pierwszym mega seksowna. Trudny wybór 🙈 Raju, ja się podniecam a jestem kobietą, to pomyśl sobie co myśli statystyczny facet 🙈

1 ❤️ cudne body 😍

Jak dla mnie zarówno numer 1 jak i 2 poprostu BOMBA 🤩🤩🤩

Podoba wam się Sylwia Bomba w takim wydaniu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Klepał bym jak Najman mate

    23.08.2020 18:17
  • Pikus (gość)

    Paczus ostatnie tchnienie

    22.08.2020 21:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×