"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba zdradziła, jak wyglądały jej zaręczyny! "Nie mogłam się doczekać pierścionka"

Sylwia Bomba - gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" - chętnie opowiada o życiu prywatnym. Teraz zdradziła, jak wyglądały jej zaręczyny. Niech nikt się nie spodziewa Wieży Eiffla czy wykwintnej restauracji...

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" - Sylwia Bomba opowiedziała o zaręczynach!

Sylwia Bomba od 5 lat jest w związku ze starszym od siebie o 14 lat Jackiem. Poznali się w centrum handlowym i mają razem córeczkę, Antosię. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" nie ukrywa, że jej ukochany jest troskliwy i zawsze może na niego liczyć.

Sylwia Bomba pokazała, jak ćwiczy w domu. Padniecie ze śmiechu!Zobacz więcej

W rozmowie z party.pl Sylwia Bomba zdradziła, w jaki sposób Jacek zapytał, czy chce zostać jego żoną. Do oświadczyn nie mogło dojść w innym miejscu jak... przed telewizorem!

Nie mogłam się doczekać, kiedy zobaczę pierścionek, więc Jacek dał mi go tak, jak stał, czyli w crocsach i bokserkach, ale włożył marynarkę i oświadczył mi się przed telewiorem. Potem w pełnym garniturze, z bukietem kwiatów w dłoni oficjalnie poprosił mnie o rękę.

Pierścionek zaręczynowy jest jej wymarzonym, a Jacek codziennie stara się o miłość Sylwii na nowo. Życzymy dużo szczęścia!

"Gogglebox", "Królowe życia" i inne hity stacji w maratonach na każdy tydzień! Sprawdź, kiedy oglądać!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×